1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Elektrik
 4. Elektrik Kablosu Konnektörleri
 5. Elektrik Kablosu Sonlandırıcılar
 6. 3M™ Soğuk Büzüşmeli Orta Gerilim Başlık Kiti QT II 94-EB 65-1, 36kV'a kadar uygulama. 3 fazlı paket

3M™ Soğuk Büzüşmeli Orta Gerilim Başlık Kiti QT II 94-EB 65-1, 36kV'a kadar uygulama. 3 fazlı paket

 • 3M ID 7000092158

Soğuk büzüşmeli başlıklar 36 kV'a kadar orta gerilim başlıkları için kolay ve güvenli bir çözümdür

Elektrik alan kontrolü yalıtım gövdesine önceden yüklenmiştir.

Alet gerektirmez

Daha fazla görüntüle
Sık görüntülenen kaynaklar
Teknik Veri Sayfası (PDF, 70KB)

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Soğuk büzüşmeli başlıklar 36 kV'a kadar orta gerilim başlıkları için kolay ve güvenli bir çözümdür
 • Elektrik alan kontrolü yalıtım gövdesine önceden yüklenmiştir
 • Alet gerektirmez
 • Çok çeşitli kablo kesitlerini kapsar

3M™ Soğuk Büzüşmeli Orta Gerilim başlık kiti QT II seri, soğuk büzüşmeli silikon yalıtım gövdesi sayesinde OG kablo başlığı için kolay ve güvenli bir çözüm sağlar.

3M™ Soğukta Büzüşen Orta Gerilimli aksesuarlar serisi QT II, benzersiz bir Soğukta Büzüşen dağıtım sistemi kullanılarak tasarlanmıştır. Ürünler, verimlilik ve kurulum kolaylığı için çıkarılabilir bir çekirdek üzerinde önceden gerdirilmiş olarak tedarik edilir. Elektrikli alan kontrol cihazı, kurulum sırasında karmaşıklığın önlenmesine yardımcı olmak için izolasyon gövdesine önceden monte edilmiştir. Yalıtkan silikon gövdenin spesifik özellikleri, çok çeşitli kablo kesitlerinin sonlandırılmasına izin verir. 3M™ OG sonlandırma kitleri, mekanik kablo pabuçları ile veya olmadan mevcuttur. 3M™ Soğukta Büzüşen Orta Gerilimli aksesuarlar, OG kablolarını sonlandırmak için kolay ve güvenli bir çözüm sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.