3M™ Performans Püskürtme Tabancası

Parça Numarası 268323M Stok Kodu 7100228462
 • Gelişmiş kompozit malzemeden üretilen hafif, darbeye dayanıklı gövde
 • Basınç beslemeli sistemler ve ağırlık beslemeli 3M™ PPS™ Serisi 2.0 Püskürtme Kabı Sistemi arasında hızlıca dönüşüm sağlar
 • Kolay değişim özelliğine sahip değiştirilebilir nozüllerin boyutları, 1.1 ila 2.0 arasında değişiklik gösterir
 • Konfor için tasarlandı
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Ürün Özellikleri

Hafif ve kullanımı kolay olan 3M™ Performans Püskürtme Tabancası, modern boyacı için üretilmiştir. Basınç beslemeli bir kaynaktan veya bağlı yerçekimli kaptan çok çeşitli kaplamaları püskürtme kapasitesine sahip olan darbeye dayanıklı kompozit gövdesi, onu mevcut en hafif püskürtme tabancalarından biri haline getirir, ancak zorlu endüstriyel ve otomotiv koşulları için de yeterince dayanıklıdır.

3M™ Performans Püskürtme Tabancası, modern boyacı için üretilmiştir ve teknisyenlere daha akıllı bir püskürtme yöntemi sağlar. Gelişmiş darbeye dayanıklı kompozit malzemeden üretilen püskürtme tabancası, endüstrinin en hafiflerinden biridir, ancak en zorlu endüstriyel koşullar için de yeterince dayanıklıdır. Püskürtme tabancası, kinesiyologlar tarafından, özellikle gün boyu püskürtmenin gerektirdiği yüksek talepleri için konforu artırmak üzere tetikten gövdeye kadar optimize edildi. Çok yönlü tasarımı sayesinde, teknisyenler basınçlı bir kaynaktan veya yerçekimli kaptan püskürtebilirler. Basınç beslemeli hortum ve nozüller, daha büyük işler için sürekli olarak toplu püskürtmeye izin verir. Ya da nokta onarımları ve küçük alanlar için, püskürtme tabancasını 3M™ PPS™ Serisi 2.0 Püskürtme Kabı Sistemini kullanacak şekilde dönüştürün; böylece işin boyutuna ve finisajına tam olarak uygun miktarda kaplama kullanırsınız. Basit, yenilikçi tasarım, daha az bakım gerektiren parça anlamına gelir. Hızlı değişim özelliğine sahip değiştirilebilir nozüller sayesinde, boya asla püskürtme tabancasının gövdesinden geçmez. Temizleme, iğnenin ucunu silmek ve nozülü değiştirmek kadar basit olabilir; bu da artık sökmeye veya solvente batırmaya gerek kalmaması anlamına gelir. Yeni bir nozül taktığınız her seferinde, yepyeni bir püskürtme tabancası almaya benzer bir deneyim yaşarsınız. 1.1 ila 2.0 arası boyutlara sahip 3M™ Performans Püskürtme Nozülleri, lekelerden ve astarlardan üst katlara ve hatta yapıştırıcılara kadar çok çeşitli kaplamaları kolayca püskürtmenizi sağlar.

 • Gelişmiş kompozit malzemeden üretilen hafif, darbeye dayanıklı gövde
 • Basınç beslemeli sistemler ve ağırlık beslemeli 3M™ PPS™ Serisi 2.0 Püskürtme Kabı Sistemi arasında hızlıca dönüşüm sağlar
 • Kolay değişim özelliğine sahip değiştirilebilir nozüllerin boyutları, 1.1 ila 2.0 arasında değişiklik gösterir
 • Konfor için tasarlandı
 • Basit, yenilikçi tasarım, daha az bakım veya yenilenme gerektiren parça anlamına gelir
 • 3M™ Performans Püskürtme Tabancası, bir 3M™ Performans Püskürtme Tabancası ve bir hava kontrol valfi içerir.
Özellikler
Division
AutomotiveAftermarketDiv
Uygulamalar
Kaplama Uygulaması, Kaplama spreyi, Boya Uygulama, Boyama
Kaynaklar
Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.