3M™ Scott™ RAS Asbest Havayolu Solunum Cihazı

 • Mevcut seçenekler
 • | Kimlikler için ürün seçeneklerini belirleyin.

Asbest giderme ve sıyırma endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirildi

Yüksek düzeyde kirlenme olan alanlar için ideal

2000'lik atanmış koruma faktörü ile en yüksek düzeyde solunum koruması

Daha fazla görüntüle
Uyarı: 3M olarak COVID-19 ile mücadeleye devam ediyoruz. Aldığımız önlemler hakkında bilgi edinmek için lütfen tıklayın.

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Asbest giderme ve sıyırma endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirildi
 • Yüksek düzeyde kirlenme olan alanlar için ideal
 • 2000'lik atanmış koruma faktörü ile en yüksek düzeyde solunum koruması
 • Silinerek temizlenen bir kemer ve hat içi partikül filtresi ile daha fazla dekontaminasyon
 • Giriş ve çıkış için yüz maskesine takılı filtre
 • EN 14593-1:2005 ve AS/NZS 1716:2012 onaylı ve CE işaretlidir

3M™ Scott™ RAS (Solunum Havayolu Beslemesi) Asbest havayolu solunum cihazı seti, en yüksek düzeyde solunum koruması sağlayan pozitif basınçlı bir settir. RAS Asbest cihazı, yüksek düzeyde kirlenme olan alanlar için idealdir.

Asbest giderme ve sıyırma endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak geliştirilen 3M™ Scott™ RAS Asbest hava yolu solunum cihazı, en yüksek düzeyde solunum koruması sağlar. Bu açık devre pozitif basınçlı hava yolu solunum cihazı genellikle bir pozitif basınçlı hava otomatı, hat içi partikül filtreli besleme hortumu, orta basınç uyarı düdüğü ve bir hava yolu besleme hortumu manifoldu içerir. Cihaz, silerek temizlenmesi kolay, ayarlanabilir PU kaplamalı polyester dokuma palaska kemere monte edilmiştir. Tempest hava otomatı, yüz maskesinin içinde pozitif basınç sağlayarak 2000'lik* atanmış koruma faktörü sunar (ünite bir hava beslemesine bağlıyken). Yüz maskesi ayrıca, kullanıcının bir havayoluna bağlanmasına gerek olmayan çalışma alanlarına girişine ve çıkışına olanak tanımak için negatif basınçlı bir filtre ile donatılmıştır. Havayolu besleme hortumunun bağlantısı kesildiğinde, entegre bir çek valf, besleme hortumunun kirlenmesini önler. Havayolu besleme arızasını bildirmek için hava otomatı besleme hortumuna uyarı düdüğü takılmıştır ve kullanıcının filtre kutusuna geçmesi gerektiğini belirtir. Solunum maskesi kutusu, kirlenmeyi önlemek için maskeye boş bir kapakla takılır. Kemerin silerek temizlenen dokuması, asbest liflerinin sıkışmasını azaltabilen ve kullanımdan sonra setin daha iyi bir şekilde dekontaminasyonunu sağlayan pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Hat içi partikül filtresi, hortumda bulunabilecek herhangi bir partikül elyaf kirlenmesinin yüz maskesine geçmesini önlemek için besleme hortumuna takılır. EN 14593-1:2005 ve AS/NZS 1716:2012 onaylı ve CE işaretlidir. *yerel düzenlemelere bağlıdır

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.