1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Etiketler
 4. Etiket Malzemeleri
 5. Etiket Dizesi
 6. 3M™ Termal Transfer Polyester Etiket Malzemesi 7872EJ, Platin, 150 mm x 508 m, 0.08 mm

3M™ Termal Transfer Polyester Etiket Malzemesi 7872EJ, Platin, 150 mm x 508 m, 0.08 mm

 • 3M ID 7000116069
 • UPC 05900422005179

Yapıştırıcı, yüksek yüzey enerjili (HSE) ve düşük yüzey enerjili (LSE) plastiklere, dokulu ve konturlu yüzeylere, toz boyamalara ve hafif yağlı metallere kalıcı olarak yapışabilir

Kalın yapışkan kaliper, dokulu yüzeylerde daha güçlü yapışma sağlar

Yüzey stoğu, termal transfer baskı için üst kaplamalıdır

Daha fazla görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Yapıştırıcı, yüksek yüzey enerjili (HSE) ve düşük yüzey enerjili (LSE) plastiklere, dokulu ve konturlu yüzeylere, toz boyamalara ve hafif yağlı metallere kalıcı olarak yapışabilir
 • Kalın yapışkan kaliper, dokulu yüzeylerde daha güçlü yapışma sağlar
 • Yüzey stoğu, termal transfer baskı için üst kaplamalıdır

3M™ Termal Transfer Polyester Etiket Malzemesi 7872, birinci sınıf dayanıklılık ve nem direnci sunan parlak bir polyester etiket malzemesidir. Bu etiket ürünü, 3M™ Yüksek Performanslı Akrilik Yapıştırıcı 350 kullanır ve yüksek sıcaklıklarda bile mükemmel kimyasal dayanım ve tutma mukavemeti sağlar.

Yüzey stoğu, termal transfer baskı için üst kaplamalıdır. Optimum dayanıklılık için reçine şeritleri tavsiye edilir. Üst kay ayrıca geleneksel matbaa baskısı çeşitleri için daha iyi mürekkep ankrajı sunar. Polyester yüzey stoğu sert koşullarda dayanıklılık sağlar. 350, 3M'nin en evrensel etiket stoğu yapıştırıcısıdır ve mükemmel sıcaklık ve kimyasal dayanımla birlikte düşük yüzey enerjili yüzeylerde bile mükemmel yapışma sunar. 46 mikron yapışkan kaplama ağırlığı sayesinde dokulu yüzeylere mükemmel yapışır. Yoğunlaştırılmış glasin lineriyle tutarlı özel kesim sunar. UL cUL onaylıdır (Dosya No. MH18072).

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.