3M™ Perfect-It™ Eksantrik Dairesel Pasta

  • Mevcut seçenekler
  • | Kimlikler için ürün seçeneklerini belirleyin.

HIZLI KESİM: 3M™ Perfect-It™ Eksantrik Dairesel Pasta çok 3000 kum ve daha ince kumlama izlerini kıvrım işareti oluşturmadan kısa sürede gidererek polisaj işleminizi kolaylaştırır.

ÇOK YÖNLÜ: Yeni ve kürlenmiş boyalarda kaliteli finisaj elde ederken oldukça etkilidir.

DAHA AZ DAĞINIKLIK: Kolay temizlenen formülü sayesinde bir sonraki işinize hemen geçebilirsiniz

Daha fazla görüntüle
Sık görüntülenen kaynaklar
Teknik Veri Sayfası (PDF, 690KB)Güvenlik Veri Sayfası (PDF, 0B)

Detaylar

Öne Çıkanlar
  • HIZLI KESİM: 3M™ Perfect-It™ Eksantrik Dairesel Pasta çok 3000 kum ve daha ince kumlama izlerini kıvrım işareti oluşturmadan kısa sürede gidererek polisaj işleminizi kolaylaştırır
  • ÇOK YÖNLÜ: Yeni ve kürlenmiş boyalarda kaliteli finisaj elde ederken oldukça etkilidir
  • DAHA AZ DAĞINIKLIK: Kolay temizlenen formülü sayesinde bir sonraki işinize hemen geçebilirsiniz
  • BİRLİKTE UYUM İÇİNDE ÇALIŞAN BİR SİSTEM: Her yetenek seviyesinden teknisyenin kaliteli finisaj sunabilmesi için özel olarak tasarlanan ped, sıvı ve aletlerin dahil olduğu 3M™ Perfect-It™ Eksantrik Dairesel Parlatıcı Sistemi'ne dahildir
  • DAHA AZ SAVURMA: Eksantrik dairesel polisaj, geleneksel döner sistemlere nazaran daha az savurma gücü üretir

3M™ Perfect-It™ Eksantrik Dairesel Pasta, 3M™ Eksantrik Dairesel Polisaj Sistemimiz için tasarlanan kesimi hızlı, profesyonel kalitede bir pasta formülüdür. 3M™ Perfect-It™ Eksantrik Dairesel Pasta Süngerlerimizle birlikte kullanarak 3000 ve daha ince kumlama izlerini kısa sürede gidebilirsiniz. Hem yeni hem kürlenmiş boya ve verniklerde etkisini gösterir.

Kıvrım işaretlerini gidermenin en iyi yolu, işaret oluşmadan önce önlem almaktır. 3M™ Perfect-It™ Eksantrik Dairesel Pasta, kıvrım işareti ve derin yanık endişesi olmadan kaliteli finisaj elde etmenize yardımcı olan hızlı kesim pastasıdır. 3M™ Perfect-It™ Eksantrik Dairesel Pasta'nın kolay temizlenir formülü döner sisteme göre daha az savurma gücü üreterek bir sonraki adıma daha hızlı geçmenize yardımcı olur. Her yetenek seviyesinden teknisyenin kaliteli finisaj sunabilmesi için özel olarak tasarlanan ped, sıvı ve aletlerin dahil olduğu 3M™ Perfect-It™ Eksantrik Dairesel Parlatıcı Sistemi'ne dahildir. Mevcut SÇP (Standart Çalışma Prosedürü) süreç kılavuzları sık karşılaşılan hasar tamiri finisaj işlerine yönelik adım adım talimat sunar.

Typical Properties

Kaynaklar