1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Aşındırıcılar
 4. Diskler
 5. Hızlı Değişen Diskler
 6. Scotch-Brite™ Roloc™ High Strength Disc, HS-DR, A/O, Very Fine, TR, 2 in, 50 per inner, 200 per case

Scotch-Brite™ Roloc™ High Strength Disc, HS-DR, A/O, Very Fine, TR, 2 in, 50 per inner, 200 per case

3M Stok Kodu 7000000709Global Ürün Kodu 00048011159072
 • Çapak alan, temizleyen ve saten kaplama sunan dayanıklı sert disk
 • 3M™ Roloc™ mesnetle agresif kesim sunan, uyumlu, açık ağ disk
 • Yüke direnip serin çalışarak finisajda tutarlılık sunan açık ağ yapısı
 • Uyumlu, dayanıklı karıştırma ve çapak giderme
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Özellikler
Alt Endüstriler
Metal Üretimi
Aşındırıcı Malzeme
Alüminyum Oksit
Delik Yapısı
Düz
Ek Türü
TR
Endüstriler
Takviye ve Destekler, Genel Endüstriyel, Metal İşleme, MRO, Taşımacılık ve Ağır Ekipman
Konum
İyi
Maks dev/dk.
18000
Maks Hız
18000 rpm
Şekil Tipi
Disk
Sınıf
Çok İnce
Tam Çap (Metrik)
50,8 mm
Ürün Anahtarı
HS-DR
Ürün Formu
Disk
Ürün Özellikleri
 • Çapak alan, temizleyen ve saten kaplama sunan dayanıklı sert disk
 • 3M™ Roloc™ mesnetle agresif kesim sunan, uyumlu, açık ağ disk
 • Yüke direnip serin çalışarak finisajda tutarlılık sunan açık ağ yapısı
 • Uyumlu, dayanıklı karıştırma ve çapak giderme

Scotch-Brite™ Roloc™ Yüksek Mukavemetli Diskte dayanıklı, sert ve açık ağ malzememiz yer alır. Diskte, orta derecede sert ve uzun ömürlü bir mineral olan alüminyum oksit kullanılır. Dayanıklıdır, uyum sağlar ve iyi, tutarlı finisajıyla hızlı bir kesim sunar.

Temizleme, çapak alma ve profesyonel bir saten finisaj elde etmek içi Scotch-Brite™ Roloc™ Yüksek Mukavemetli Disk kullanın. Diskimiz dayanıklı, sert, açık ağ malzemeden üretilmiştir. Diskte, orta derecede sert ve uzun ömürlü bir mineral olan alüminyum oksit kullanılır. Mineral iyi keserek işin süresini kısaltmaya yardımcı olur, disk ömrünü uzatır. Hem aşındırıcı maliyetinde tasarruf sağlayabilir hem de üretkenliği artırabilir. Uyum sağlama kabiliyetine sahip dayanıklı diskimiz yüke dirençli olup her tür yüzeyde hızlı kesim ve iyi, tutarlı bir finisaj sağlar. Disk düz veya düzensiz yüzeylerde iyi performans gösterirken yüzeyde veya işlenen parçada hasara veya değişime yol açmaz. Dar alanlara ulaşmak için tel fırçalı teker veya kazıyıcı yerine yüksek kuvvetli Roloc disk kullanın. Roloc makinesi veya kalıp taşıyıcıda kullanılabilir, manuel kazıyıcıya nazaran daha kolaydır. Alüminyum oksit uzun kullanım ömrü ile üstün kesim hızı sunar. Sert ve dayanıklı bir aşındırıcıdır. Garnet gibi kullanımla birlikte kısa sürede aşınan geleneksel aşındırıcıların aksine sürekli olarak kendini kırarak yeni kesici kenarları açığa çıkarır. Hızlı kesim, sertlik, kuvvet ve düşük ısı tutma özellikleri nedeniyle taşlama uygulamalarında iyi bir seçimdir. Alüminyum oksit demirli alaşımlar da dahil, hem ahşap hem de metal işlemede çok çeşitli yüzeylere uygundur. 3M™ Roloc ürünleri, taşınabilir aletlerde veya adımlar arasında disk değiştirmeyi hızlı ve kolay bir işe dönüştürür. Roloc TR hızlı değişim diskleri, kullanan kişinin diski bir 3M Roloc TR Disk Pedine* basit çevirme hareketiyle takıp çıkarmasına olanak tanımak üzere tasarlanmış plastik dişli bir düğme veya vidaya sahip küçük disklerdir. TSM metal düğmeye sahip 3M Roloc diskleri de mevcuttur. 3M Roloc sistemi ağır hizmet tipi uygulamalarda bile güvenli bağlantı sağlarken mevcut 3M Roloc disk çeşitleri bir uygulamadan diğerine sadece saniyeler içinde geçiş yapmaya olanak tanır. *Ayrıca satılır

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.