1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Bantlar
 4. Bez ve Vinil Bantlar
 5. Bez Bantlar
 6. 3M™ Cam Kumaş Bant 5451, Kahverengi, 50 mm x 33 m, 0,14 mm

3M™ Cam Kumaş Bant 5451, Kahverengi, 50 mm x 33 m, 0,14 mm

3M Stok Kodu 7000029153Global Ürün Kodu 00021200161544
 • Birinci sınıf cam kumaş takviyeli sırt, tipik PTFE film sırtlı bantlardan daha fazla çekme direnci ve yırtılmaya ve delinmeye karşı dayanım sağlar
 • Silikon yapıştırıcı yüksek sıcaklık performansı ve uzun ömür sağlar
 • Isıyla yapıştırma ve paketleme ekipmanlarında yapışmaz, düşük sürtünmeli bir yüzey sağlar
 • 500 °F / 260 °C'ye kadar geniş bir sıcaklık aralığında performans gösterir
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Arka Yüzey Yapıştırıcı Kalınlığı (Metrik)
0,06 mm
Çekme Direnci (Metrik)
41 N/100mm
Endüstriler
Takviye ve Destekler, Cihazlar, Otomotiv, Elektronik Eşyalar, Genel Endüstriyel, Metal İşleme, Askeri Kurumlar ve Kamu Kuruluşları, Özel Araç, Taşımacılık
İç Mekan/Dış Mekan
İç Mekan/Dış Mekan
Koli başına Ünite
6
Kırılma Uzaması
5 Yüzde
Liner Hariç Toplam Bant Kalınlığı (Metrik)
0,14 mm
Maça Boyutu (metrik)
7,62 cm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı (Santigrat)
260 Santigrat Derece
Marka
3M™
Raf Ömrü
18 Ay
Ürün Rengi
Kahverengi
Yapıştırıcı Tipi
Silikon
Detaylar
 • Birinci sınıf cam kumaş takviyeli sırt, tipik PTFE film sırtlı bantlardan daha fazla çekme direnci ve yırtılmaya ve delinmeye karşı dayanım sağlar
 • Silikon yapıştırıcı yüksek sıcaklık performansı ve uzun ömür sağlar
 • Isıyla yapıştırma ve paketleme ekipmanlarında yapışmaz, düşük sürtünmeli bir yüzey sağlar
 • 500 °F / 260 °C'ye kadar geniş bir sıcaklık aralığında performans gösterir

Üstün performanslı 3M™ PTFE Cam Kumaş Bant 5451, PTFE (politetrafloroetilen) emdirilmiş kahverengi dokuma bir cam kumaş sırta sahiptir. Bu bant, işlem makinelerinde kaygan bir yüzey sağlar ve basınca duyarlı bir silikon yapıştırıcısı ile birlikte yüksek sıcaklıklarda performans gösteren yapışmaz bir yüzey oluşturan aşırı düşük bir sürtünme katsayısı sunar.

Uzun Ömürlü Dayanıklılık Daha fazla dayanıklılık gerektiren yüksek mukavemetli uygulamalar için, üstün 3M™ PTFE Cam Kumaş Bant 5451'den başkasını aramayın. Çoğu kimyasal maddeye dirençli olan bu güçlendirilmiş PTFE bant, paketleme ve ısıyla yapıştırma makinelerinde birikmeyi azaltmaya yardımcı olmak için hızlı ve dayanıklı bir çözüm sunar. Basınç ve sıcaklık değişikliklerinin ve diğer faktörlerin yapışma ölçüsü yaratabileceği yüzeyler arasında daha uzun ömürlü, yapışmayı önleyici veya kolay serbest bırakma sağlayan bir ortam olarak işlev görür. PTFE kimyasallara dayanıklıdır ve geçici bir kimyasal bariyer olarak kullanılabilir. Bant, 100 °F / 73° C ile 500° F / 260 °C sıcaklık arasında geniş bir kullanım aralığına sahiptir ve çeşitli yüksek sıcaklık uygulamaları için uygundur. Önerilen Uygulamalar Isıyla yapıştırma makineleri Ütüleme ve baskı ekipmanı Yüksek sıcaklıkta paketleme Kompozit yapıştırmada kalıp ayırma Birbirine benzemeyen parçaların ayrılması için iyi bir bariyer sağlar PTFE Nedir? Politetrafloroetilen (PTFE), çeşitli endüstrilerde ve uygulamalarda sürtünme katsayısını azaltmak için kullanılan sentetik bir malzemedir. Yapışmaz özellikleri ve yüksek ısı direncinden dolayı PTFE, kızartma tavası ve diğer pişirme kaplarında yapışmaz bir kaplama olarak kullanılır. İletken olmaması nedeniyle elektriksel uygulamalar için mükemmel bir yalıtım malzemesidir. PTFE, floropolimer bağlarının kimyasal direncinden dolayı birçok kimyasal maddeyle tepkimeye girmez; reaktif ve aşındırıcı maddeler için kaplarda ve boru tesisatında etkili olmasını sağlar. PTFE, makinelerin sürtünme, aşınma ve enerji verimliliğini azaltır. Düşük sürtünme özelliği nedeniyle PTFE, rulmanlar, dişliler, kayar plakalar vb. gibi parçaların kayma hareketinin gerekli olduğu endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Bu uygulamalarda naylon veya asetalden önemli ölçüde daha iyi performans sunar. 3M, bu çok yönlü bileşiği, ince bir film oluşturmak için bir ekstrüsyon işleminden geçirmiştir, ardından filmi, bu PTFE bantlarını yapmak için 3M'in eşsiz basınca duyarlı yapışkanları ile eşleştirmiştir. Yenilikçi, yüksek performanslı 3M PTFE bantlar güvenilirdir, dayanıklıdır ve sürtünmeyi azaltır.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.