1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Bantlar
 4. Filament Bantlar
 5. Scotch® Filament Bant 890MSR, Şeffaf, 50 mm x 50 m, 0.17 mm

Scotch® Filament Bant 890MSR, Şeffaf, 50 mm x 50 m, 0.17 mm

 • Parça Numarası xxx
 • 3M ID 7000035410
 • UPC 04064035105402

Endüstriyel güçte, filamentle güçlendirilmiş bant, çentiklere, aşınmaya ve neme dirençlidir

Modifiye sentetik kauçuk yapıştırıcı, doğal kauçuk yapıştırıcılardan daha iyi yapışma sağlarken metallere ve yağlı yüzeylere iyi yapışır

Cam iplik filamentleri, boru sarma uygulamalarında dayanıklılığı artırır

Daha fazla görüntüle
Sık görüntülenen kaynaklar
Teknik Veri Sayfası (PDF, 167KB)

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Endüstriyel güçte, filamentle güçlendirilmiş bant, çentiklere, aşınmaya ve neme dirençlidir
 • Modifiye sentetik kauçuk yapıştırıcı, doğal kauçuk yapıştırıcılardan daha iyi yapışma sağlarken metallere ve yağlı yüzeylere iyi yapışır
 • Cam iplik filamentleri, boru sarma uygulamalarında dayanıklılığı artırır
 • En zorlu nakliye ve kullanma koşullarında mükemmel performans sunar

Yağlı yüzeylere yapışma gerektiren uygulamalar için Scotch® Filament Bant 890MSR'yi kullanın. Bu filament takviyeli bant, ağır metaller üzerinde desteleme ve sarma uygulamalarının yanı sıra gaz ya da yağ içeren uygulamalar için idealdir. Uzun süreli tutma gücü, çok yüksek çekme direnci ve mükemmel aşınma, nem ve çizilme direnci sunar.

Scotch® Filament Bant 890MSR, gaz ve yağ içeren uygulamalarda yüksek performans gösterecek şekilde tasarlanmıştır ve çeşitli metal işleme uygulamalarında endüstriyel tip dayanıklılık sunar. Şeffaf, filament takviyeli, olağanüstü çekme direncine sahip polipropilen bir destekle oluşturulan bu bant, çentikli veya delinmiş olsa bile aşınmaya, neme, çizilmeye ve kopmaya karşı dayanıklıdır.

Bu sağlam bant, kolay uygulama için kıvrılmadan kolayca dağılır. Basınca duyarlı, modifiye sentetik kauçuk yapıştırıcısı, metal yüzeylerde iyi yapışma ve uzun süreli tutma gücü sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir. Reklam ve uyarı uygulamaları için baskı işlemiyle basılacak şekilde özelleştirilebilir.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.