1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Aşındırıcılar
 4. Disk Zımparalar
 5. Film Diskler
 6. 3M™ Hookit™ Film Disk 375L, 6 x NH P1000, her iç ambalajda 50 adet, her kutuda 250 adet

3M™ Hookit™ Film Disk 375L, 6 x NH P1000, her iç ambalajda 50 adet, her kutuda 250 adet

3M Stok Kodu 7000045405Global Ürün Kodu 00051141557120
 • Üstün alüminyum oksit aşındırıcı, hızlı kesim ve uzun ömür sağlar ve birçok yüzeyde çok iyi performans sergiler
 • 3M™ Hookit™ diski kolaylıkla değiştirilebilir ve yeniden kullanılabilir, bu şekilde, disk ömrü boyunca kullanım en üst düzeye çıkarılmış olur
 • Dayanıklı film desteği, yırtılma dayanımlıdır ve bütünsel, tutarlı bir finisaj sağlar
 • Açık kaplamalı yapısı agresif bir kesim sunar
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Özellikler
Alt Endüstriler
Marangozluk, Özel Metal İşçiliği ve Doğrama, Mobilya
Aşındırıcı Malzeme
Alüminyum Oksit
Delik Yapısı
600Z
Destek Malzemesi
Film
Ek Türü
Kanca ve İlmek
Endüstriler
AOEM, Kompozit, Metal İşleme, Boya Hazırlığı, Taşımacılık ve Ağır Ekipman, Ahşap İşleri
İnce kum
P1000
Kaplama Tipi
Açık Kaplama
Maks dev/dk.
12000
Maks Hız
12000 rpm
Şekil Tipi
Hookit™
Tam Çap (Metrik)
152,4 mm
Ürün Formu
Disk
Ürün Özellikleri
 • Üstün alüminyum oksit aşındırıcı, hızlı kesim ve uzun ömür sağlar ve birçok yüzeyde çok iyi performans sergiler
 • 3M™ Hookit™ diski kolaylıkla değiştirilebilir ve yeniden kullanılabilir, bu şekilde, disk ömrü boyunca kullanım en üst düzeye çıkarılmış olur
 • Dayanıklı film desteği, yırtılma dayanımlıdır ve bütünsel, tutarlı bir finisaj sağlar
 • Açık kaplamalı yapısı agresif bir kesim sunar
 • Yüke karşı dayanıklı kaplama, toz ve kalıntıların diski tıkamasının önlenmesine yardımcı olur

3M™ Hookit™ Film Disk 375L, üstün yırtılma dayanımı, esneklik ve farklı maddelerde tutarlı ve bütüncül bir finisaj sağlar. Üstün alüminyum oksit aşındırıcı partikülleri, verimi artırmak için yüksek kesim hızı sağlar ve ürün ömrünü uzatır.

Dayanıklı film yapısı, özellikle kenar aşınması endişesi bulunan durumlarda, yüksek üretim değerli metal işleri ortamlarında kalın sınıfların kullanımı için gerekli yırtılma dayanımını sağlar. 3M™ Hookit™ Film Diski 375L birçok farklı uygulama için uygundur. Hedef üstün ahşap finisajı olduğunda, 375L film diski, zorlu çalışma yüzeylerinde orta sınıflarda kontürler ve yuvarlak kenarlara çok iyi uyum sağlar ve üstün bir finisaj sunar. Ahşap işleri uygulamaları, yüke karşı dirençli kaplama ve açık kaplamalı yapı sayesinde geliştirilmiş olur ve bu şekilde tıkanıklıklar önlenerek aşındırıcının ömrü uzatılır. Boya finisajı öncesi ve sonrasında çok yönlülük kilit önem taşımaktadır ve ince sınıflı 375L film disk, taşımacılık sektöründe sıklıkla kullanılan şeffaf kaplama teknolojilerinde ve plastik üzerinde üstün be bütünsel bir finisaj sunmak için tasarlanmıştır. 3M™ Hookit™ Film Disk 375L rastgele yörüngeli zımpara makinesi ve 3M™ Hookit™ destek pedi (ayrı satılır) ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kaba zımparalama uygulamalarından çok ince finisaj işlerine kadar birçok farklı uygulamada birçok farklı sınıfta sunulur. Cırt cırtlı tutturmalı 3M™ Hookit™ diskleri, yapışkan destekli disklerin toz, kir veya uçan kalıntılar ile kontamine olabileceği çalışma alanları için idealdir. Hookit zımpara diskleri, rastgele yörüngeli zımpara makinesi üzerindeki cırt cırtlı destek disk pedine (ayrı satılır) rahat ve sıkı bir şekilde yapıştırılır ve temiz ve kolay bir şekilde çıkarılarak aşındırıcı ömrü boyunca tekrar tekrar yeniden kullanılabilir. Hookit zımpara diskleri, rastgele yörüngeli zımpara makinesi üzerindeki cırt cırtlı destek disk pedine (ayrı satılır) rahat ve sıkı bir şekilde yapıştırılır ve temiz ve kolay bir şekilde çıkarılarak aşındırıcı ömrü boyunca tekrar tekrar yeniden kullanılabilir. Hookit diskleri, 3M™ Hookit™ disk pedi ile birlikte kullanıldığında en iyi düzeyde performans sağlar. Film destekli diskler, üstün düzeyde yırtılma dayanımı özellikleri ne sahiptir ve her kullanımda bütünsel ve tutarlı sonuçlar sağlar. Bu da, boya, elektro kaplamalar, astarlar, jel kaplamalar, camlar, akrilikler ve katı yüzeyli malzemeler, ahşap üst kaplamalar ile kusursuz finisaj istediğiniz her yerde üstün bir seçenek haline gelmelerini sağlar. Üstün alüminyum oksit aşındırıcı partikülleri, verimi artırmak için yüksek kesim hızı sağlar ve ürün ömrünü uzatır. Bu mineral, kullanım sırasında pürüzsüz kenarları açığa çıkarmak için kendiliğinden parçalara ayırma işlemi yapan, sağlam ve dayanıklı bir aşındırıcıdır ancak doğal aşındırıcılar çok daha hızlı bir şekilde eskir. Bu madde, yüksek kesim hızı, sertliği ve kuvveti nedeniyle, zımparalama ve finisaj işlemlerine ek olarak taşlama uygulamalarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Alüminyum oksit, demir alaşımları da dahil olmak üzere hem ahşap hem de metal işlerinde birçok farklı materyal için uygundur.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.