1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Aşındırıcılar
 4. Aşındırıcı Taşlar
 5. Çapak Alma ve Finisaj Taşları
 6. Scotch-Brite™ Temizleme ve Sıyırma için Birleşik Çark, 4 inç x 3/4 inç x 1/2 inç 7S XCS, her kutuda 5 adet

Scotch-Brite™ Temizleme ve Sıyırma için Birleşik Çark, 4 inç x 3/4 inç x 1/2 inç 7S XCS, her kutuda 5 adet

3M Stok Kodu 7000046022Global Ürün Kodu 00048011010106
 • Daha etkili, akıcı çalışma ve güvenli, kaplama ve korozyon kaldırmada tel fırça ve kaplara göre daha güvenli
 • Ekstra iri taneli aşındırıcı ve düşük uyumluluk ana malzemeye zarar vermeksizin güçlü bir kesim işlemi sağlar
 • Ulaşılması zor alanlara girer
 • Sağlam, katmanlı, birleşik yapı saat yönünde ya da saat yönünün tersinde çalışabilir
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Özellikler
Alt Endüstriler
İnşaat Malzemeleri, Tıbbi Malzemeler, Metal Üretimi, Metal İmplantlar, Tesisat Parçaları, Türbin Motorları
Aşındırıcı Malzeme
Silikon Karbür
Endüstriler
Metal İşleme
Maks Hız
10000 rpm
Merkez Delik Çapı (Metrik)
12,7 mm
Şekil Tipi
Preslenmiş
Sınıf
Ekstra Kalın
Tam Çap (Metrik)
101,6 mm
Ürün Formu
Teker
Yoğunluk Değeri
Sert
Ürün Özellikleri
 • Daha etkili, akıcı çalışma ve güvenli, kaplama ve korozyon kaldırmada tel fırça ve kaplara göre daha güvenli
 • Ekstra iri taneli aşındırıcı ve düşük uyumluluk ana malzemeye zarar vermeksizin güçlü bir kesim işlemi sağlar
 • Ulaşılması zor alanlara girer
 • Sağlam, katmanlı, birleşik yapı saat yönünde ya da saat yönünün tersinde çalışabilir
 • Isı birikmesi ve yumuşak kaplamalarda yüklemeye dayanıklıdır, uzun süreli çalışma ve ürün ömrü süresince istikrarlı bir kaplama giderme performansı gösterir

Ekstra kalınlığa sahip silikon karbür minerali ile sentetik ve sert bir gövdenin birleşimiyle kazantaşı, pas, yüzey kirleri, boyalar ve kaplamaları etkin bir şekilde giderir. Çarkımız aynı zamanda kaynaktan kaynaklanan solmalar ve sıçramaları gidermek için de uygundur. Yoğun, açık gövde yapısı ve agresif özellikler bir araya gelerek pürüzsüz bir şekilde kullanılan ve yumuşak kaplamaları kaldırırken dahi yüklemeye dayanıklı bir çark meydana getirir. Aşındırıcı mineral: Ekstra iri taneli silikon karbür. Scotch-Brite™ Temizleyici ve Soyucu Birleştirilmiş Çark, son derece keskin bir mineral olan ve yaygın olarak düşük basınçlı uygulamalarda kullanılan silikon karbür aşındırıcı minerali ile doldurulmuştur. Silikon karbür alüminyum oksitten daha hızlı parçalansa da daha üstün bir yüzey işlemi sunar. Scotch-Brite™ endüstriyel zımparalarımız, dokumasız naylon veya sentetik elyaflara eklenmiş aşındırıcılara sahip benzersiz yüzey bakım ürünleridir. Aşındırıcıların elyaflar ile birleştirilmesi, ürünün ömrü boyunca tutarlı sonuçlar sunan aşındırıcı bir sistem oluşturur. Açık gövde malzemesini seçmemizin nedeni, soğuk çalışması, yüklenmeye karşı dayanıklı olması ve elyaflarda tıkanmayı sınırlandırarak yüksek performansta aşındırıcı mineral kesimi sağlamasıdır.

Scotch-Brite™ Temizleyici ve Soyucu Birleştirilmiş Çark, agresif kaplama kaldırılması, kaynak yeri temizliği ve pas, boya ve kaplama kaldırılması için sert ve açık gövdeli bir çarktır. Bu katmanlı, dayanıklı birleştirilmiş çark yapısı ve sert 7 yoğunluğu ile düşük uygunluğu dar ya da kapalı alanlara ulaşmak için taşınabilir araçlar ve kalıp taşlayıcılarda kullanım için idealdir.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.