Scotch-Weld SF100 Süper Hızlı Yapıştırıcı 20 gr

3M Stok Kodu 7100034279Global Ürün Kodu 00000096110720
  • Süper hızlı kürleme, projelerin ilerlemesini ve üretkenliği yüksek tutar
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Endüstriler
Metal İşleme, Tabela, Özel Araç, Ahşap İşleri
Fiziki Form
Sıvı
İç Mekan/Dış Mekan
Her ikisi
Tam Kürlenme
24 Saat @ 72 F (22 C)
Detaylar
  • Süper hızlı kürleme, projelerin ilerlemesini ve üretkenliği yüksek tutar

Scotch-Weld SF20 Süper Hızlı Yapıştırıcı, çok düşük viskoziteli, süper hızlı kürlenen bir anında yapıştırıcıdır. Bu ürün, CID A-A-3097, Tip II, Sınıf 1'i karşılar. Düşük viskozite, deri, mantar, plastik ve kauçuk gibi çeşitli yüzeylerde hızlı ve etkili kürleme için ince bir bağ tabakası oluşturmaya yardımcı olur.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

  • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.