1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Aşındırıcılar
 4. Diskler
 5. Flap Diskler
 6. 3M™ Cubitron™ II 969F 80+ Konik 180mm FD

3M™ Cubitron™ II 969F 80+ Konik 180mm FD

3M Stok Kodu 7100105858Global Ürün Kodu 04054596196735
 • Zımpara kanadı tasarımı yuvarlak veya düzensiz yüzeylerde yumuşak ve pürüzsüz kesim sağlar
 • Flaplar zımparanın minerallerini açığa çıkarmak için aşınırken hızlı ve tutarlı bir kesim sağlar
 • Cubitron ™ II zımpara, son derece hızlı keser ve verimliliği artırır
 • Yüksek birim basınç uygulamaları için dayanıklı polyester destek malzemesi
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Özellikler
Aşındırıcı Malzeme
Hassas Şekilli Seramik
İnce kum
80+
Maks Hız
8500 rpm
Merkez Delik Çapı (Metrik)
22 mm
NPVI Mktg
Evet
Şekil
Konik
Tam Çap (Metrik)
180 mm
Ürün Formu
Disk
Ürün Özellikleri
 • Zımpara kanadı tasarımı yuvarlak veya düzensiz yüzeylerde yumuşak ve pürüzsüz kesim sağlar
 • Flaplar zımparanın minerallerini açığa çıkarmak için aşınırken hızlı ve tutarlı bir kesim sağlar
 • Cubitron ™ II zımpara, son derece hızlı keser ve verimliliği artırır
 • Yüksek birim basınç uygulamaları için dayanıklı polyester destek malzemesi
 • Reçineli olduğundan taşlamada ortaya çıkan ısıyla başa çıkar
 • Finisajın önem arz ettiği uygulamalarda avantaj sağlar

3M™ Cubitron ™ ll 969F, çeşitli metallerde pürüzsüz temiz bir yüzey elde ederken agresif zımpara uygulamalarını ele alacak şekilde tasarlanmıştır. Sert poliester bez kapakları üzerine katlanmış 3M™Hassas Şekillendirilmiş Tahıl ile esnek performans sunar.

Metal taşlama ve finisaj için 3M™ Cubitron™ II Flap Disk 969F kullanın. Sert polyester bezin flaplarına yerleştirilmiş 3M Hassas Şekillendirilmiş Mineral içeren disklerimiz, zorlu zımparalama uygulamalarını gerçekleştirmek için tasarlanmış olup pürüzsüz ve temiz bir finisaj sağlar. Her flap, hızlı ve tutarlı bir kesim sağlamak üzere yeni aşındırıcı mineralleri ortaya çıkarmak için aşınır. Yarı esnek Y ağırlıklı mesnet aşındırıcıya mükemmel güç ve dayanıklılığın yanı sıra kenar kırma ve cüruf çıkarma gibi birim basıncı yüksek uygulamaların üstesinden gelme gücü verir. Ekstra güçlendirilmiş yüzey kaplaması sayesinde diskin çalışma esnasındaki sıcaklığı daha düşük olduğundan metal yüzeylerde renkte bozulmayı önlemeye yardımcı olur Bu özellikleriyle 969 F, eşit derecede çok yönlü ve dayanıklı bir disk zımpara gerektiren projeler için iyi bir seçimdir. Flap disk tasarımı Kaplamalı aşındırıcı flap diskler birçok farklı metalde orta yoğunlukta taşlama, karıştırma, kenar kırma, cüruf temizleme ve finisaj için ideal seçimdir. Yüke dayanıklı tasarıma sahip aşındırıcı flaplar uzun süre kullanılabilir yeni aşındırıcılar sunar. Taş motorunda kullanıma yönelik olsa da tasarımı sayesinde flap diske uygun göreceğiniz yaratıcı uygulama fikirlerinde de kullanabilirsiniz. Cubitron™ II Avantajı 3M Cubitron II aşındırıcı ürünleri yüksek performanslı aşındırıcılarda çıtayı yükseltti. 3M mühendisleri 3M Seramik Aşındırıcı Mineralleriyle yola çıkıp teknolojiden yararlanarak her bir üçgen yapıyı elektrostatik yöntemlerle hizaya getirip sivri çıkıntılar oluşturarak kesme potansiyelini en üst seviyeye çıkardı. Bu çıkıntılar metali kesen ve noktalar kırıldıkça kendini sürekli olarak kesinleştiren ayrı kesme aleti görevi görerek ağır hizmet tipi imalat uygulamalarında daha uzun süre yüksek performans sağlar. Mineraller eşit bir şekilde aşınır, daha az taşlama basıncı uyguladığından ekstra uzun kullanım ömrüyle birlikte tutarlılık sunar. Sonuç ise piyasadaki diğer tüm geleneksel endüstriyel aşındırıcı ürünlerden daha iyi kesimi ve daha uzun ömrüyle verimliliği artırıp bant stresini ve kullanan kişide yorulmayı en aza indiren Cubitron™ II ürünleridir.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.