CF-SH 7448+ SUFN 158 x 224MM SH

3M Stok Kodu 7100182555Global Ürün Kodu 04046719772711
 • Çelik yününden yüksek performansa sahip ultra ince finisaj
 • Metal, ahşap, plastik ve kompozit malzemeler üzerinde temizleme, karıştırma, hazırlama ve finisajda etkilidir
 • 00 kum çelik yünü gibi performans gösterir ancak parçalanmaz, paslanmaz veya kıymıklanmaz
 • Metal, kompozit ve diğer malzemeleri ana malzemeyi değiştirmeden temizler
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Özellikler
Aşındırıcı Malzeme
Silikon Karbür
Sınıf
SULFN
Ürün Formu
El Pedi
Ürün Özellikleri
 • Çelik yününden yüksek performansa sahip ultra ince finisaj
 • Metal, ahşap, plastik ve kompozit malzemeler üzerinde temizleme, karıştırma, hazırlama ve finisajda etkilidir
 • 00 kum çelik yünü gibi performans gösterir ancak parçalanmaz, paslanmaz veya kıymıklanmaz
 • Metal, kompozit ve diğer malzemeleri ana malzemeyi değiştirmeden temizler
 • Düzensiz yüzeylere uyum sağlayıp köşe ve dar alanlara ulaşabilen, üstelik performansından ve tutarlı finisajından ödün vermeyen esnek ped
 • Yüke ve ısıya dirençli dokunmamış ağ ped ömrü boyunca düzenli finisaj sağlar

Scotch-Brite™ 7448+ Ultra İnce El Pedi metal yüzeylerde ön işlem ve boya hazırlığı için tasarlanmıştır. Pedlerimiz, ince çelik yününden farklı olarak kullanım sırasında parçalanmayıp sonrasında pas tutmadığı gibi küçük metal kıymık oluşturmaz. Hem esnek hem uzun ömürlüdür.

Metal yüzeylerdeki ön işlemleriniz ve boya hazırlığınız için ince çelik yünü yerine Scotch-Brite™ 7448+ Ultra İnce El Pedi kullanın. Gri pedlerimiz çelik yününden daha temiz ve uzun süre kullanılacak şekilde tasarlanmış olup asla kullanımda parçalanma, kullanım sonrası paslanma veya küçük metal kıymık saçma gibi sonuçlara yol açmaz. Scotch-Brite Ultra İnce pedler, genellikle boya hazırlama gibi düşük basınçlı uygulamalarda kullanılan oldukça keskin sentetik bir mineral olan yoğun kumlu silisyum karbürlü aşındırıcılarla doldurulmuştur. Sıkı biçimde yerleştirilmiş aşındırıcı parçacıkları pedin tüm kullanım ömrü boyunca tutarlı ve tek tip bir aşındırma eylemi gerçekleştirirken mineral ise alüminyum oksitten daha hızlı kırılarak daha üstün bir finisaj sağlar. Kullanım kolaylığı sağlayacak, baz malzeme ölçüsünü değiştirme ihtiyacı olmadan dar köşelere ve karmaşık ayrıntılara sahip yüzeylere erişim sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Temizlik, finisaj ve cilalama işlemleri için, işin ortasında pedi ayarlama, çevirme veya değiştirme ihtiyacı olmadan kullanın. Her atölyenin araç seti arasında yerini almaya hazır çok amaçlı el pedleri hem elle, el pedi bloğu ile veya geniş alanlarda daha hızlı çalışmak için sıralı zımpara makinesinde kullanılabilir. Scotch-Brite aşındırıcılar benzersiz yüzey hazırlama ürünleri olup dokunmamış naylon fiberle birleştirilmiş aşındırıcılardan meydana gelir. Aşındırıcıların ve dokunmamış malzemenin bir araya gelmesi, ped kullanım ömrü boyunca tutarlı sonuçlar doğuran bir aşındırıcı sistemi anlamına gelir. Açık ağ malzemesi ısınmadan çalışır ve yüke dayanıklıdır, bu da naylon fiberlerin dolmasını sınırlandırarak aşındırıcı minerallerin yüksek performansta kesim yapmayı sürdürmesini sağlar.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.