1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Etiketler
 4. Etiket Malzemeleri
 5. Etiket Dizesi
 6. 3M™ Serigrafi Yapıştırıcısı 7908E, Beyaz, 508 mm x 686 mm, 0.05 mm

3M™ Serigrafi Yapıştırıcısı 7908E, Beyaz, 508 mm x 686 mm, 0.05 mm

3M Stok Kodu 7100169890Global Ürün Kodu 05900422105572
 • Endüstri Standardı Olarak Kabul Edilmektedir - Diğer markaların kıyaslandığı Stok Etiketi. Kohezyon ve adhezyonun eşsiz kombinasyonu olağanüstü etiket performansı sunmaktadır.
 • Düşük yüzey enerjili (LSE) yüzeylerde yüksek kesme mukavemeti için 350 yüksek performanslı akrilik yapıştırıcı
 • Polikaplı astarlar ve film astarları verimli işlem için uygundur
 • Kolay astar başlatma ve çıkarma, işlerin sorunsuz devam etmesini sağlar
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Detaylar
 • Endüstri Standardı Olarak Kabul Edilmektedir - Diğer markaların kıyaslandığı Stok Etiketi. Kohezyon ve adhezyonun eşsiz kombinasyonu olağanüstü etiket performansı sunmaktadır.
 • Düşük yüzey enerjili (LSE) yüzeylerde yüksek kesme mukavemeti için 350 yüksek performanslı akrilik yapıştırıcı
 • Polikaplı astarlar ve film astarları verimli işlem için uygundur
 • Kolay astar başlatma ve çıkarma, işlerin sorunsuz devam etmesini sağlar

Düşük yüzey enerjili plastiklere, toz boya kaplamalara ve yağlı metal yüzeylere mükemmel yapışma için, 3M™ Tabaka ve Serigrafi Etiket Malzemesi 7908'i kullanın. Kolay tabaka işlemeye olanak tanır ve düz durması için tasarlanmıştır.

Etiket malzememiz, daha iyi mürekkep ankrajı için üst kaplamalıdır ve baskı yapılamayan bir arka astara sahip, termal transfer baskı yapılabilir bir etiket malzemesidir. Dayanıklıdır, neme ve kimyasallara dirençlidir ve mükemmel termal stabilite ve yüksek sıcaklık performansı sunar. Ayrıca kaput altı otomotiv kimyasallarına karşı dayanıklıdır. Parlak üst kat, mükemmel aşınma ve kimyasal dayanımı sağlar; yüksek yapışkan kaplama ağırlığı, dokulu yüzeylere, düşük yüzey enerjili (LSE) plastiklere, toz kaplamalara ve boyalı yüzeylere yapıştırmak için idealdir. Parlak beyaz polyester yüzey stoğu ve polikaplı bir kraft astar üzerindeki akrilik yapıştırıcı ile, yapışma ve birleşmeyi bir araya getirir. Bu etiket, diğerlerinin kıyaslandığı ve endüstri standardı olarak değerlendirilen etikettir. UL tarafından tanınmış (Dosya MH16411) ve CSA tarafından kabul edilmiştir (Dosya 99316); ayrıntılar için UL ve CSA listesine bakın. 3M Performans Etiket Stoğu Malzemeleri, otomotiv kimyasal direnci ve dış mekan dayanıklılığına sahip uzun süreli dayanıklılık ve yapışma için geniş bir ürün yelpazesi sunar. Bazı ürünler, termal transfer, dijital baskı, mürekkep püskürtmeli, lazer veya nokta vuruşlu baskının yanı sıra fleksografik veya serigrafi işlemleri ile baskı yapılabilen UL/CSA uyumlu malzemelerdir. Polyester, polipropilen, vinil, farmasötik kağıtlar veya sentetikler gibi birçok yüzeye uygundur. Özel ürün detayları için lütfen ayrı ürün bilgi sayfasına bakın. Tipik 3M Performans Etiketi uygulamaları; barkod izleme, takip etme ve izleme, termal transfer etiketleri, değişken bilgi baskısı (VIP), marka ve talimat etiketleri, uyarı etiketleri, dayanıklı çıkartmalar, yüzey koruma ve maskeleme, overlaminat, UV koruması, kurcalamayı gösteren, tahrip edilebilir etiketler, VOID mesajı, dolandırıcılık azaltma, laminasyon, yapıştırma ve dijital pencere grafiklerini içerir.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.