1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Kişisel Koruyucu Ekipman
 4. Göz Koruması
 5. Koruyucu Gözlük Aksesuarları
 6. TPE Contalı 3M™ Solus™ 1000 Reçeteli Ekler, S1000-RX-EU, 20/Kutu

TPE Contalı 3M™ Solus™ 1000 Reçeteli Ekler, S1000-RX-EU, 20/Kutu

3M Stok Kodu 7100243141
 • 3M™ İş Güvenliği Gözlüklerine ve 3M™ İş Güvenliği Koruyucu Gözlüklerine reçeteli lens eklemek için ek
 • + ve - 6 diyoptriye kadar plastik reçeteli lensler için
 • Bu lensler, göz korumasının yanında düzeltici görüşe ihtiyaç duyan herkes için faydalıdır
 • Belirli 3M™ İş Güvenliği Gözlükleri ve 3M™ İş Güvenliği Koruyucu Gözlükleri serilerine uyacak şekilde tasarlanmıştır
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Özellikler
Göz Koruma Aralığı
Premium
Kutu Adedi
20
Önerilen Sektör
Düzenek, Otomotiv, Havacılık, Kimyasal Maddeler, Yongalama, Taraklama, Temizlik, Ticari Binalar, Yapı, Yıkma, Tasarım ve İnşaat, Delme, Elektrikli, Tesis Bakımı, Tesis Sanitasyonu, Gıda ve İçecek, Gıda ve Meşrubat Üretimi, Gıda İşleme, Gıda Güvenliği, Genel Üretim, Taşlama, Ağır Altyapı, Endüstriyel Bakım, Hukuki Yaptırım, Makine İşlemleri, İşleme, Taş Duvarcılık, Metal Üretimi, Askeri Bakım, Onarım ve Operasyon (MRO), Askeri Taktik, Madencilik, Petrol ve Gaz, Boyama, Farmasötikler, Dökme/Döküm, Elektrikli Tespit, İyileştirme, Perçinleme, Zımparalama, Testere ile Kesme, Taşımacılık, UV koruması
Önerilen Uygulama
Düzenek, Otomotiv, Havacılık, Kimyasal Kullanımı, Kimyasal Maddeler, Taraklama, Yapı, Yıkma, Delme, Tesis Bakımı, Gıda ve İçecek, Gıda ve Meşrubat Üretimi, Genel Üretim, Taşlama, Hukuki Yaptırım, Makine İşlemleri, İşleme, Taş Duvarcılık, Metal Üretimi, Askeri Kurumlar, Askeri Bakım, Onarım ve Operasyon (MRO), Askeri Taktik, Madencilik, Petrol ve Gaz, Boyama, Farmasötikler, Dökme/Döküm, Elektrikli Tespit, Birincil Metaller, İyileştirme
Sıçrama Koruması
Evet
Ürün Serisi
Solus 1000
Ürün Tipi
Reçeteli Ek
Ürün Özellikleri
 • 3M™ İş Güvenliği Gözlüklerine ve 3M™ İş Güvenliği Koruyucu Gözlüklerine reçeteli lens eklemek için ek
 • + ve - 6 diyoptriye kadar plastik reçeteli lensler için
 • Bu lensler, göz korumasının yanında düzeltici görüşe ihtiyaç duyan herkes için faydalıdır
 • Belirli 3M™ İş Güvenliği Gözlükleri ve 3M™ İş Güvenliği Koruyucu Gözlükleri serilerine uyacak şekilde tasarlanmıştır

Reçeteli Lens Ekleri, 3M™ İş Güvenliği Gözlükleri veya 3M™ İş Güvenliği Koruyucu Gözlüklerine reçeteli lens eklemek için özel eklerimizdir.

Reçeteli lenslerinizi 3M™ İş Güvenliği Gözlüklerinize veya Reçeteli Lens Ekleri bulunan İş Güvenliği Koruyucu Gözlüklerinize ekleyin. Lens eklerimiz + ve - 6 diyoptriye kadar polikarbonat reçeteli lensler eklemek için idealdir. Kullanıcıların, görüşlerinden ödün vermeden göz korumasını sürdürmelerini sağlar.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.