3M™ Accuspray™ Püskürtme Nozülleri, Kırmızı, 2,0 mm, 16609

Parça Numarası 166093M Stok Kodu 7000045543
 • Çok düşük ila yüksek viskoziteye sahip kaplamaların uygulanması için çeşitli değiştirilebilir nozüller
 • Hızlı ve kolay başlık değişimi: Dilediğiniz an yepyeni sprey tabancası performansı
 • Transparan tasarımı sayesinde başlıkların ne zaman temiz olduğunu kolayca görebilirsiniz
 • 3M™ Accuspray™ ve 3M™ PPS™ (ilk model) Sistemleri için tasarlanmıştır. 3M™ PPS™ 2.0 Serisi ürünlerle uyumlu değildir.
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Ürün Özellikleri

3M™ Accuspray™ Nozülleri, 3M™ Accuspray™ Sprey Tabancası ile kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Bu değiştirilebilir nozül seçenekleri sayesinde tek bir tabanca ile düşük, orta ve yüksek viskoziteye sahip malzemeleri son derece hızlı ve etkili bir şekilde uygulayabilirsiniz. Teknisyenler istendiğinde yalnızca nozülü çıkarıp değiştirerek yeni bir sprey tabancası performansı elde edebilir. Transparan nozüller kolayca temizlenip yeniden kullanılabilir. 3M™ PPS™ 2.0 Serisi ürünlerle uyumlu değildir.

Çeşitli püskürtmeli kaplamalar için ideal atomizasyon sağlamak üzere tasarlanan 3M™ Accuspray™ Nozülleri, 3M™ Accuspray™ Sprey Tabancası sistemimizin temel parçasıdır. İster su bazlı, solventli baz kat boya gibi düşük viskoziteli ister otomobil astarları veya yapıştırıcılar gibi yüksek viskoziteli kaplamalar uyguluyor olun, bu değiştirilebilir ve yeniden kullanılabilir nozüller atomizasyon için ideal aralıklarda ölçülere sahiptir. Bu nozüller kolayca temizlenip yeniden kullanılabileceği gibi istendiğinde hemen çıkarılıp değiştirilerek yeni bir sprey tabancası performansı elde edilebilir. Optimize astar tüketimi, daha kısa uygulama süresi, daha kısa temizlik süresi gibi diğer avantajlara ek olarak zımparalama süresini de kısaltan daha iyi bir finisaj elde etmenizi sağlar. Tüm değiştirilebilir nozüller, şeffaf plastikten kalıplandığı için teknisyenler temizlik süresini azaltmak amacıyla nozülün temiz olup olmadığını kolaylıkla görebilir. 3 farklı boyutta renk kodlu 3M™ Accuspray™ Nozülleri mevcuttur: 1,4 mm nozüller minimum fazla spreylemeyle ince atomizasyon sağlar; otomotiv mastiği, boya, üst kat, lake ve hafif yapıştırıcı gibi düşük viskoziteli malzemeler için idealdir. 1,8 mm değiştirilebilir nozüller ise otomobil astarları, lakeler ve yapıştırıcılar gibi orta ila yüksek viskoziteli kaplamalar için idealdir. 2,0 mm nozüller ise genellikle özel olarak yüksek hacimli ve yüksek viskoziteli sıvıları uygulamak için tasarlanmış 3M™ Accuspray™ HGP Sprey Tabancası ile kullanılır. Bu nozülleri jel kaplama, yapıştırıcı, astar boya, kalın astar, özel kaplama ve ses yalıtımı amacıyla kullanın. Daha az astar tüketimi, daha kısa uygulama süresi, daha kısa temizlik süresi gibi diğer avantajlara ek olarak zımparalama süresini de kısaltan daha iyi bir finisaj elde etmenizi sağlar. 3M™ PPS™ 2.0 Serisi ürünlerle uyumlu değildir.

 • Çok düşük ila yüksek viskoziteye sahip kaplamaların uygulanması için çeşitli değiştirilebilir nozüller
 • Hızlı ve kolay başlık değişimi: Dilediğiniz an yepyeni sprey tabancası performansı
 • Transparan tasarımı sayesinde başlıkların ne zaman temiz olduğunu kolayca görebilirsiniz
 • 3M™ Accuspray™ ve 3M™ PPS™ (ilk model) Sistemleri için tasarlanmıştır. 3M™ PPS™ 2.0 Serisi ürünlerle uyumlu değildir.
 • Püskürtülecek malzeme için doğru nozülü seçerken Malzeme (boya veya başka malzeme) Üreticisinin tavsiyelerine danışarak önerilen boyayı seçtiğinizden lütfen emin olun.
Özellikler
En Küçük Satılabilir Ünite
Kit
Paket Miktarı
6
Ürün Anahtarı
6612 16612 ACCUSPRAY HG10 ATOMIZING HEADS 1.4 SRW
Ürün Rengi
Kırmızı
Ürün Tipi
Baş
Uygulamalar
Kaplama spreyi, Manuel Püskürtmeli Kaplama, Boya Uygulama, Boyama, Astar spreyi
Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.