3M™ Fastbond™ Kontakt Yapıştırıcı 2000NF, doğal, 19 L Kit

3M Stok Kodu 7100029348Global Ürün Kodu 54046719907927
 • İki parçalı aktifleşen su bazlı kontakt yapıştırıcı
 • İlave kurutma olmadan anında yapıştırma ve kullanım gücü
 • Yüksek ısı direnci, yüksek güç sunar
 • Uygun maliyetli bir yapıştırma çözümü için yüksek katı madde içeriği
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Açılma Süresi
2 saate kadar
Çevresel Hususlar
California Air Resources Board, GREENGUARD® Onaylı, LEED® kredilerine katkı sağlamaya yardımcı olur, Düşük VOC, Ozon Taşıma Komisyonu, SCAQMD
Isı Dayanımı
<230 Fahrenhayt Derece
Katı Ağırlık Yüzdesi (Yaklaşık)
47 to 51 Percent
Marka
3M™
Ürün Rengi
Transparan
Detaylar
 • İki parçalı aktifleşen su bazlı kontakt yapıştırıcı
 • İlave kurutma olmadan anında yapıştırma ve kullanım gücü
 • Yüksek ısı direnci, yüksek güç sunar
 • Uygun maliyetli bir yapıştırma çözümü için yüksek katı madde içeriği

İlave kurutma olmadan anında yapıştırma ve kullanım gücü için 3M™ Scotch-Weld™ Kontakt Yapıştırıcı 2000NF'yi uygulayın. Yapıştırıcımızın faydaları arasında yüksek ısı direnci ve yüksek güç bulunmaktadır.

3M™ Fastbond™ Kontak Yapıştırıcı 2000NF, birçok yapıştırma ihtiyacı için tek ürünlü bir çözüm sunar. Isı veya başka bir ilave kurutma ekipmanı olmadan anında yapıştırma ve kullanım gücü sağlar. Bu güçlü, az kokulu yapıştırıcıyı, en esnek ve sert köpükleri, plastik laminat, ahşap, kontrplak, sunta, kumaş, elyaf, alüminyum, galvanizli çelik ve birçok plastiğin yapıştırılması için formüle ettik. Güçlü kalıcı bağ için şekillendirilebilir ve ısıya dayanıklıdır. 3M™ Fastbond™ Kontakt Yapıştırıcı 2000NF, harici karışım püskürtme sistemlerini kullanan birden fazla bileşenle birlikte püskürtülür. Bu çok yönlü yapıştırıcı mavi, açık turuncu veya nötr renkte mevcuttur.

Önerilen Uygulamalar

  Halı ekleme Ahşap kaplamaların yonga levhaya yapıştırılması Sert ve esnek köpük yapıştırma

Minimal Etki İçin Formüle Edilmiştir
Hava kalitesi kontrolü, günlük işlemleri performans sınıfı yapıştırıcılara dayananlar da dahil olmak üzere her sektörü ilgilendirir. İş yeri koşullarını en iyi şekilde geliştirmek ve çevreyi korumak için 3M, rafine edilmiş formüllere sahip çok çeşitli yüksek mukavemetli yapıştırıcılar geliştirmiştir – aynı performans, çevre için daha iyi. 3M, bir yapıştırıcının faydalarını en üst düzeye çıkarırken çevresel etkisini en aza indirgemek için sürekli çaba harcayarak, en yüksek performanslı yapıştırıcılarımızı yeniden tanımlamak için yeni bir yaklaşım benimsemiştir.

Kaynaklar
Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.