1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Aletler ve Ekipmanlar
 4. Elektrikli El Aletleri
 5. Elektrik Zımparalar
 6. 3M™ Bant Zımpara, Mini Bant Zımpara, 330 mm, 33573

3M™ Bant Zımpara, Mini Bant Zımpara, 330 mm, 33573

Parça Numarası 335733M Stok Kodu 7100110995
 • Hafif bant zımpara, kaporta onarımında kesme ve finisaj işleri için idealdir
 • Güçlü 495 W motor, hasar tamiri uygulamaları için mükemmeldir
 • Hafifliği, daha fazla manevra kabiliyeti sağlar ve operatör daha az yorulur
 • Dönebilen muhafaza, çok çeşitli dar alanlarda kullanıma izin verir
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Ürün Özellikleri

Kaporta Onarımı için 3M™ Bant Zımpara, otomotiv hasar onarımı için ideal boyutta metal işleme bant zımpara teknolojisini ve çok yönlülüğünü sunar. Bu dar profilli alet, punta kaynakları kesme, parlatma ve inceltme ile karıştırma ve finisaj dahil olmak üzere dar alanlarda kesim yapmak için mükemmeldir. Bu bant zımpara, 3M™ Cubitron™ II aşındırıcılarla kullanım için tasarlanmıştır.

Metal işleme için ağır hizmet tipi bant zımparaların güvenilirliğini ve çok yönlülüğünü hasar tamiri atölyesine getiren Kaporta Onarımı için 3M™ Bant Zımpara, hafifliği ve dar profiliyle otomotiv çalışmaları için idealdir. 495 W'ta çalışır ve 1 kg'dan daha hafiftir; punta kaynak temizleme dahil olmak üzere çeşitli işler için bol miktarda güç ve mükemmel manevra kabiliyeti sağlar. Çoğu durumda, bant zımpara, geleneksel bir punta kaynak matkabının yerini alabilir. Ayrıca etkili kenar flanşı çıkarma, yüzey hazırlığı, üretan, birleşim yeri sızdırmazlık ürünü ve kaynak temizliği için de mükemmeldir. Kaporta Onarımı için 3M™ Bant Zımparalar, özellikle kapı panelleri veya keskin konturlar gibi dar alanlarda zımparalama veya taşlama için uygundur. Muhafazanın tamamı döndürülebildiğinden, operatörün ulaşılması zor alanlarda zımpara makinesini ve bandı çevirmesine ve döndürmesine olanak tanır. Bu bant zımpara, performanslı taşlama ve uzun aşındırıcı hizmet ömrü için üretilen 3M™ Cubitron™ II Aşındırıcı Bantlarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Daha fazla esneklik sağlamak ve kullanım sırasında aşındırıcıya daha az baskı uygulamak için tasarlanmış, aşındırıcı bandın ömrünü daha da uzatan değiştirilebilir kauçuk bir temas çarkına sahiptir. Kaporta Onarımı için 3M™ Bant Zımparamız, özellikle rötuş onarımı için tasarlanmış eksiksiz bir aşındırıcı ve alet portföyünün parçasıdır.

 • Hafif bant zımpara, kaporta onarımında kesme ve finisaj işleri için idealdir
 • Güçlü 495 W motor, hasar tamiri uygulamaları için mükemmeldir
 • Hafifliği, daha fazla manevra kabiliyeti sağlar ve operatör daha az yorulur
 • Dönebilen muhafaza, çok çeşitli dar alanlarda kullanıma izin verir
 • 3M™ Cubitron™ II Aşındırıcı Bantlarla kullanım için tasarlanmıştır
Özellikler
En Küçük Satılabilir Ünite
Adet
Güç Kaynağı
Pnömatik
Kutu Adedi
1 per Case
Maks Hız
17000 rpm
Motor HP (W)
0.65 (485)
Paket Miktarı
1
Tam Uzunluk (metrik)
32 cm
Tam Yükseklik (Metrik)
7,3 cm
Ürün Tipi
Bant Zımpara Makinesi
Uygulamalar
Zımparalama
Vakum Tipi
Vakumsuz
Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.