DP490 Epoxy AD BK 50 mL 12/CV label1

3M Stok Kodu 7100200499Global Ürün Kodu 04054596678262
  • Sert, yüksek mukavemetli bir yapıştırıcı elde edin
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Tam Kürlenme
7 Gün @ 72 F (22 C)
Ürün Rengi
Siyah
Ürün Tipi
Epoksi Yapıştırıcı
Uygulamalar
Alüminyum birleştirme, Kompozit Malzemelerin Yapıştırılması, Kompozit Yapıştırma, Darbeye Karşı Dayanıklı, Geniş Yüzey Laminasyonu Düzeneği, Metal Yapıştırma, Yarı Yapısal Birleştirme, Yapısal Yapıştırma
Detaylar
  • Sert, yüksek mukavemetli bir yapıştırıcı elde edin

3M™ Scotch-Weld™ Epoksi Yapıştırıcı 490, özellikle iyi uygulama özelliklerine sahip siyah, tiksotropik, boşluk doldurucu iki bileşenli epoksi yapıştırıcıdır. Nihai tokluk ve yüksek mukavemetin gerekli olduğu yerlerde kullanım için tasarlanmıştır.

120°C'ye kadar yüksek sıcaklık dayanımı. Statik ve dinamik yüklerde darbelere karşı yüksek direnç ve olağanüstü stabilite. Çok iyi mukavemet ve yaşlanma özellikleri. Tiksotropik formülasyon dikey yüzeylere kolay uygulama sağlar. Kompozit montajların inşasında özel avantajlar sağlar. Ürün mükemmel ısı ve çevre direncine sahiptir.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

  • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.