1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Aletler ve Ekipmanlar
 4. Elektrikli El Aletleri
 5. Elektrik Zımparalar
 6. 3M™ Zımpara Makinası Havalı Sistem, 150 mm, 8 mm Orbit, 33629

3M™ Zımpara Makinası Havalı Sistem, 150 mm, 8 mm Orbit, 33629

Parça Numarası 336293M Stok Kodu 7100238631Global Ürün Kodu 00051131336292
 • Değişken hız ayarı, göreviniz için hızı seçmenizi sağlar
 • Etkili toz ayırma için çok delikli back-up pedi ve örtüsü
 • 3M Aşındırıcıların performansını iyileştirmeye yardımcı olur
 • Vakum üniteleri, zımpara makineleri, aşındırıcılar ve kişisel koruyucu donanımlarla eksiksiz bir çözüm olan 3M™ Temiz Zımparalama Sistemine dahildir.
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Ürün Özellikleri
 • Değişken hız ayarı, göreviniz için hızı seçmenizi sağlar
 • Etkili toz ayırma için çok delikli back-up pedi ve örtüsü
 • 3M Aşındırıcıların performansını iyileştirmeye yardımcı olur
 • Vakum üniteleri, zımpara makineleri, aşındırıcılar ve kişisel koruyucu donanımlarla eksiksiz bir çözüm olan 3M™ Temiz Zımparalama Sistemine dahildir.

3M™ Zımpara Makinesi Havalı Sistem, 3M Aşındırıcılarınızın performansını iyileştirmeye yardımcı olurken yüksek kaliteli yüzey hazırlama ve finisaj sonuçları sağlamaya yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Etkili toz ayırma sağlayan çok delikli bir back-up pedi ve örtüsü bulunur. Havalı zımpara makinesi, teknisyene daha fazla kontrol sağlamaya yardımcı olmak için değişken hız ayarları içerir.

Her gün araç yüzeylerini hazırlarken, en iyi finisajı yorulmadan elde etmenize yardımcı olacak bir zımpara makinesine ihtiyacınız vardır. 3M™ Zımpara Makinesi Havalı Sistem, kesim performansını iyileştirmeye ve 3M Aşındırıcıların disk ömrünü uzatmaya yardımcı olmak üzere tasarlanan, etkili bir havalı DA zımparalama aletidir. 3M™ Zımpara Makinesi Havalı Sistem, kaliteli ve profesyonel yüzey hazırlama ve finisaj sonuçları verir. Değişken hız ayarı, gücü boşa harcamamanız için aleti ihtiyacınız olan hızda çalıştırmanıza olanak tanır. 3M™ Vakum Ünitesi (her zımpara makinesinin merkezi bir vakum hortum sistemi bağlantısı bulunur) ile birlikte kullandığınızda ise zımparalama sonucu havaya yayılan tozu azaltarak zaman ve verimlilik kazanabilirsiniz. Bu da daha az işlem tekrarı ve daha kısa temizlik süresi anlamına gelir. Back-up pedi ve örtüsü, etkili toz ayırma işlemi sağlar. Diğer teknisyen dostu özellikler arasında hızlı bağlantılı geçmeli hortum adaptörü, görmesi ve kullanması kolay büyük kollar ve daha fazla konfor ve kontrol için yumuşak tutuş malzemesi bulunur. 3M™ Zımpara Makinesi Havalı Sistem, temel yüzey hazırlama ve finisaj işlerinizde verimli bir şekilde hareket etmenizi sağlayan eksiksiz zımparalama çözümü 3M™ Temiz Zımparalama Sisteminin bir parçasıdır. Sistem; vakum ünitelerimizi, havalı veya elektrikli zımpara makinemizi, mobil çalışma istasyonumuzu, kaliteli aşındırıcılardan oluşan geniş yelpazemizi ve kişisel koruyucu ekipmanlarımızı içerir. 3M™ Temiz Zımparalama Sistemiyle, daha temiz bir çalışma alanı oluşturmanızı ve daha verimli döngü süreleri elde etmenizi sağlayacak eksiksiz bir çözüme sahip olabilirsiniz.

Özellikler
Alet Çapı (metrik)
150 mm
Endüstriler
Otomotiv, Oto Tamir ve Bakım
En Küçük Satılabilir Ünite
Adet
Güç Kaynağı
Pnömatik
Kutu Adedi
1 per Case
Paket Miktarı
1
Tam Çap (Metrik)
150 mm
Ürün Tipi
Eksantrik Dairesel Zımpara Makinesi
Uygulamalar
Kalın Zımpara, İnce kumlama, Boya Çıkartma, Zımparalama
Vakum Tipi
Merkezi Vakum
Yörünge Çapı (metrik)
8 mm
Ask an Expert

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.