Yol İnşaat Alanları

 • Yol İnşaat Alanları

  Yol çalışmalarından emniyetli şekilde geçmenizi sağlar.

  Tanım olarak, yol inşaatı ve onarımı normal trafik akışını etkileyerek beklenmedik ve tehlikeli olabilecek koşullar meydana getirmektedir.  Yüksek görünürlüğü olan ve gece-gündüz dikkat çekici yönlendirme hem sürcüler hem de işçiler ve benzerlerini korumak için zaruridir.

  Bu geçici çalışma ve sürüş ortamları için, 3M trafik tabelalarına, mantar bariyerlere ve kenar taşlarına uygulanan reflektif malzemelerden yol işaretleri ile ortalama hız uygulama kameralarına kadar benzersiz tasarıma sahip çözümleri geniş bir yelpazede sunmaktadır.  Ortalama hız yönetiminde Otomatik Numara Plaka Tanıma çözümleri kullanımı kazaların düşürülmesine ve emniyetin iyileştirilmesine yardımcı olur.

  Yol çalışması bölgesi faaliyetleri ile yol altyapı onarımlarının sayısı artışta olup gündüz trafik sıkışıklığını düşürmek için gece yapılan çalışmalar ile daha da güç hale gelmektedir .  Işıklandırmanın yetersizliği, görsel kalabalık artan trafik yoğunluğu, kötü hava şartları, dar şeritler ile seyir halindeki araçlara yakın çalışan yaya işçiler nedeniyle yaşanan kargaşa daha da artmaktadır.


Ürün Kategorileri

 • Geçici tabelalar, düşük kaliteli olmak zorunda değildir, bu nedenle geçici uygulamalara yönelik reflektif kaplama ürün grubumuz kalıcı kaplamalarımız ile aynı yüksek performanslı yansıtıcılık ve parlaklığı vermektedir.

  3M reflektif kaplama malzemeleri, külah, mantar bariyer, kenar taşları ile direkler gibi geçici trafik kontrol araçlarının daha güvenli bir yol çalışmaları ortamı sağlamak üzere daha görünür ve dayanıklı olmalarını sağlar.


  Ürünleri görün