1. Türkiye
  2. 3M Sağlık Bakımı

3M Sağlık Bakımı

mikroskoptan bakan kadın: 3M'den Sağlık Hizmetleri Ürünleri ve Çözümleri
3M Sağlık Hizmetleri: Bilim bizim arayışımızdır. Yaşamları iyileştirmek amacımızdır.

Sağlıktan daha önemli bir şey olmadığına inanıyoruz. Küresel sağlık sektörü için güvenilir, kaliteli ürün ve çözümler geliştirmede bu inançtan ilham alıyoruz. İster doğrudan hastalarla iletişim kuruyor olun, ister gıda güvenliğini test ediyor veya bir tıbbi cihaz tasarlıyor olun, her gün yaptığınız iş yaşamları iyileştiriyor.

3M Sağlık Hizmetleri olarak aynı tutkuyu paylaşıyoruz. İnovasyonu daha da ileriye taşımak için bizi motive eden şey budur.
Hedefimiz: Dünyanın her yerindeki insanlar için daha iyi bir sağlığı mümkün kılmak üzere 3M Biliminin gücünden yararlanın.


Sağlık hizmetleri pazarları

Sorunları çözmek ve sağlığın daha iyi olmasını mümkün kılmak için kilit pazarlardaki insanları, içgörüleri, bilimi ve teknolojiyi bir araya getiriyoruz.
  • Çığır açan tıbbi çözümler, ürünler ve uzmanlık, hasta sonuçlarını iyileştirmeye ve komplikasyon riskini azaltmaya yardımcı olur.

  • Yenilikçi dental çözümler, prosedürleri basitleştirmeye ve hastaları yaşam boyu ağız sağlığına giden bir yola sokmaya yardımcı olur.

  • Yazılımlarımız ve hizmetlerimiz, hasta deneyimini iyileştirmeye odaklanabilmeniz için doğru sağlık bilgileri ve ücret sağlamaya yardımcı olur.

  • Gıda güvenliği test çözümleri, güvenli ve taze yiyecek ve içeceklerin sunulmasına yardımcı olarak tüketicileri ve işletmenizi korur..

  • Biyofarmasötik saflaştırma çözümlerimiz, kliniklere geçiş hızınızı artırmanıza ve üretim maliyetlerini düşürmenize yardımcı olur.

  • Ortodonti ürünlerimiz tedavi sürecini kısaltır, hasta memnuniyetini artırır ve verimliliği iyileştirir.


Sağlık hizmetleri markaları

  •  

  • 3M™ Littmann® stetoskopları doktorlar, hemşireler ve öğrenciler için ihtiyaç duyulan akustik seviyesini sağlar. Kardiyoloji, Klasik, Hafif ve Elektronik modelleri mevcuttur.

Sağlık hizmetleri ürünleri

3M Sağlık Hizmetleri ile iletişim kurun