3M Dental Ürünler Türkiye

Tüm dünyanın gülüşlerinde iz bırakıyoruz

Ürün kataloğumuzu inceleyin

Ürünler

Ürün kataloğumuzu inceleyin

3M dental ürünleri tedavinizi bir adım ileri taşımak üzere tasarlanmıştır.  • Akışkan kompozitlerdeki hava kabarcıkları tedaviyi zorlaştırabilir. Bu nedenle 3M, hava kabarcıklarını neredeyse tamamen ortadan kaldıran yeni bir ergonomik şırınga tasarladı.
    İçerisindeki materyal aynı kalmakla birlikte, 3M™ Filtek™ Supreme Flowable Restoratif ve 3M™ Filtek™ Bulk Fill Flowable Restoratif için geliştirilmiş yeni şırınga sistemimiz, hava kabarcıklarını neredeyse tamamen ortadan kaldırmanıza, atıkları azaltmanıza ve uygulama sırasında başparmak basıncını azaltmanıza yardımcı olur.

    Geliştirilmiş tasarım, aynı güvenilir materyale yeni faydalar sağlar.

  • Tüm direkt ve indirekt yapıştırma endikasyonları için ilk radyoopak, hepsi bir arada universal yapıştırıcı – universal yapıştırıcıları bir sonraki seviyeye taşıyor.

  • 3M™ RelyX™ Universal Rezin Siman, hem bağımsız, kendiliğinden adeziv bir siman hem de 3M™ Scotchbond™ Universal Plus Adeziv ile birleştirildiğinde adeziv bir siman olarak işe yarar. Birlikte, birden fazla rezin siman, primer ve adezivin ortaya çıkardığı zorluğu ve karmaşıklığı ortadan kaldırarak, direkt ve indirekt restoratif iş akışlarınızı basitleştirirler.


Özellikler


3M Dental Yetkilileri ile İletişime Geçin

Müşteri Hizmetlerimiz Pazartesi - Cuma, 09:00- 18:00 arası hizmet vermektedir.

 

3M Türkiye
Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:7/3F 27-51 Nidakule Ataşehir Güney, 34746 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
T: 0216 538 07 77