3M Health Care Academy℠ Espertise™ Bilimsel Aktivite Programları

Bilimsel Aktiviteler

3M Health Care Academy℠ Bilimsel Aktiviteler

Bilimsel Aktiviteler

3M Health Care Academy , sizi diş hekimliğinden enfeksiyon önlemeye kadar birçok konuda uzman profesyonellerden ve bilim adamlarından oluşan global bir topluluğa bağlar.


 • Birçok ortodontik hasta, ideal yüz estetiginin saglanması için ortodonti kliniklerine basvururlar. Üst dudak belirginligi ve mandibular retrüzyon, fasiyal pro_l üzerindeki olumsuz etkileri nedeniyle Sınıf II maloklüzyonlu hastaları ortodontik tedaviye yöneltmektedir. Bununla birlikte, Sınıf II hastalarında ankraj kontrolünü saglamak oldukça zordur. Ankrajı güçlendirmek için headgear, transpalatal ark ve intermaksiller elastikler dahil olmak üzere çesitli aygıtlar kullanılabilir. Bu aygıtlar basarılı sonuçlara ulasılmasına yardımcı olur, ancak basarının önündeki en önemli engel hasta kooperasyonudur.

  Sınıf II malokluzyonların düzeltilmesi için iskeletsel ankrajın dental implantlar, vidalar veya miniplaklar seklinde kullanımı son derece yararlı sonuçlar vermistir. Bu kursta, iskelet ankraj kullanılarak hem labial hem de lingual ortodontide maksiller protraksiyon, mandibular retrüzyon, dikey maksiller fazlalık veya çekimli tedaviler gibi çesitli Sınıf II maloklüzyon tedavileri için pratik uygulama yöntemleri sunulacaktır.

   

  Tarih: 08 -09 Eylül 2018
  Yer: Point Hotel Barbaros, İstanbul

  Program ve detaylar için tıklayınız.

 • Fotoğraflama ve Sunum Becerileri Eğitimi, 3M tarafından düzenlenen ve katılımcıların sunum becerilerini ve fotoğraflama teorilerini geliştirmek için geniş kapsamlı eğitici bir programı desteklemektedir.

   

  Tarih: 11 - 12 Ekim 2017
  Yer: 3M Romanya İnnovation Center

  Program ve detaylar için tıklayınız. 

 • Sunum Becerileri Eğitimi, 3M tarafından düzenlenen ve katılımcıların sunum becerilerini geliştirmek için geniş kapsamlı eğitici bir eğitimi desteklemektedir.

   

  Katılımcılar, zaman yönetimi, sunum sırasındaki vucut dilini iyi kullanma, karşısında olumlu izlenimler bırakma ve etkileyici bir biçimde kendini ifade etme gibi becerilerini sunum tekninleriyle geliştirecektir.

  Tarih: 13-14 Temmuz 2017
  Yer: Birleşik Arap Emirlikleri / 3M Dubai Ofis

  Program ve detaylar için tıklayınız.

 • 3M™ Health Care Academy

  3M Health Care Academy dental gelişim hedeflerinizi desteklemek üzere seminer, workshop ve hands-on programlarını içeren bilimsel aktiviteler hazırlar.

  Bilimsel Aktivitelerimize Ulaşmak İçin.

 • 3M’in düzenleyeceği Workshop programında Sn.Dt.Işıl Kayahan “Filtek BulkFill Posterior ile Pratik Çözümler”
  konusu ile katılımcıları bilgilendirecektir.
  Tarih: 16 Kasım 2016
  Yer: Astoria Starbucks- İstanbul

  Program ve detaylar için tıklayınız.

   

 • 3M Oral Care’in düzenleyeceği seminer ve uygulamalı kurs programında Sn.Yrd.Doç.Dr.Bilal Yaşa “Tabakalamayın...BULK’layın:BulkFill Kompozitlerin Püf Noktaları”, Sn.Doç.Dr.Erhan Çömlekoğlu “Anterior Estetik İçin Klinik İş Akışı:Teknikler ve Materyaller”, Sn.Prof.Dr.Bülent Gökçe “Planlamadan Teslime İmplant Destekli Hibrit Protezler”, Sn.Prof.Dr.Zafer Çehreli “Adezivler ve Kompozit Polimerizasyonu” konulu seminerleri, Sn.Yrd.Doç.Dr.Bilal Yaşa “Başarılı Anterior Restorasyonlar İçin Klinik İpuçları ve Pratik Çözümler”, Sn.Doç.Dr.Erhan Çömlekoğlu “Anterior Estetik İçin Klinik İş Akışı: Dijital ve Geleneksel Mock-up”, Sn.Prof.Dr.Bülent Gökçe “İmplant Destekli Protezlerde Doğru Planlama, Doğru Transfer” ve Sn.Dr.Şebnem Türkün “Kompozit Rezinlerle Anterior Estetik Şimdi Çok Daha Kolay” konulu kursları ile katılımcıları bilgilendireceklerdir.
  Tarih: 14 -15 Ocak 2017
  Yer: Atatürk Kültür Merkezi & Best Western Plus Hotel - İzmir

  Program ve detaylar için tıklayınız.

 • Dr. Uğur Ergün, ölçüden simantasyona diş ve implantüstü Sabit Protezlerde Klinik ipuçları konusu ile katılımcıları bilgilendirecektir.
  Tarih: 27 Kasım 2016
  Yer: Esnan İstanbul

  Program ve detaylar için tıklayınız.


3M Dental Yetkilileri ile İletişime Geçin

Müşteri Hizmetleri
0 (216) 538 07 77

Müşteri Hizmetlerimiz Pazartesi - Cuma, 09:00- 18:00 arası hizmet vermektedir.

3M Dental Ürünler
Topcu Sinan Eroğlu Caddesi Akel İş Merkezi No:6
34805 Kavacik, Istanbul, Türkiye