Güvenilir 3M dental ürünü satınalın

Make gray go away

Griyi kliniğinizden uzak, hastalarını güvende tutmak için mücadeleye katılın.

Hasta sağlığını koruma, gri piyasa ve sahte dental ürünlerle savaşmak için bize destek verin.

Gri piyasa ve sahte ürün dolaşımının farkında olun ve risklerden korunmak için önlemlerinizi alın.

Gri piyasa ve sahte ürünler diş hekimliği sektöründe yayılan ciddi bir global problem. 3M hasta sağlığına önem veriyor ve gri piyasa ve sahte ürünlerden yayılacak tehditlere karşı durmayı görev sayıyor.

3M Yetkili Bayi listesine ulaşabilirsiniz

 

Hasta Sağlığına Ciddi bir Tehdit

 • Gri piyasa hasta güvenliğine karşı ciddi bir tehdittir.

  Gri piyasa hasta güvenliğine karşı ciddi bir tehdittir.

  İnternet ve çevrimiçi satın alma mekanları, yetkisiz ürünlerin piyasaya girmesi için çok az inceleme imkânı sağladığı için gri pazarda artış oldu.

  Bu ürünler, otantik ürünlerden ayırt etmek zor olabilir ve genellikle güvenli bir tedarik zinciri yoluyla satılan ürünlerden daha düşük fiyatlı oldukları için caziptirler. Ancak bunları kullanırken büyük potansiyel bir dezavantaj var. Her gri pazara yönelik ürün, yanlış depolama, sevkıyat veya sahte son kullanma tarihleri nedeniyle ürünün bozulma riskini artırır - niteliksiz, sahte bir ürün kullanmanın riskinden söz etmez.


3M'in Hasta Güvenliği Taahhüdü

 • 3M hasta sağlığını ve klinik uygulamaları riske atacak herhangi bir aktiviteyi tolere etmiyor.

  3M hasta sağlığını ve klinik uygulamaları riske atacak herhangi bir aktiviteyi tolere etmiyor.

  Gri piyasada ve sahte tehditleri önlemek ve bunlara tepki vermek ve müşterilerimizi korumak için aşağıdakileri de içeren gelişmiş önlemleri aldık:
   

  • Diş profesyonellerinin orijinal materyalleri ve kaliteli ürünleri almasını garanti etmek için ürünlerimizi satmak ve sunmak için güvenli tedarik zincirinin (yetkili dağıtım kanalı) kullanılması.
  • Yasal olmayan bayileri caydırmak için izinsiz satışları proaktif olarak izlemek ve fikri mülkiyet haklarını yasal ve düzenleyici eylemler yoluyla uygulamak.
  • Gri pazarlamayı ve taklitçiliği önlemek ve durdurmak için yeni bir kültürü teşvik etmek için diş endüstrisi ve toplulukla ortaklık yapılması.

Hastalarınızı ve Klinik Uygulamalarınızı Korumak için Güç Sizde

 • Dental endüstrinin bütünlüğünün korunmasından üreticiler, dağıtıcılar ve dental profesyonellerin hepsi sorumludur.

  Dental endüstrinin bütünlüğünün korunmasından üreticiler, dağıtıcılar ve dental profesyonellerin hepsi sorumludur.

  Dental endüstrinin bütünlüğünün korunmasından üreticiler, dağıtıcılar ve dental profesyonellerin hepsi sorumludur.

  Dental profesyoneller gri piyasa ve sahte ürünlerin ofislerine girmesini engelleyecek güce sahiptir. Bunun için ürünlerinizi 3M yetkili bayilerinden satınalmanız ve 3M tarafından onaylanmamış bayi kanallarından uzak durmanız yeterlidir. Daha fazlası için Dr. Gordon Christensen'ı dinleyebilirsiniz.

  3M ve Patterson Dental yeni endüstri standartlarında tedarik zinciri bütünlüğünü sağlamak için dental endüstri ve hastalarının yararına ortak bir misyon üstlendi.