Sektör lideri ağız ve diş sağlığı ürünleri

Bir diş hekimi olarak, koltukta geçirilen süreyi en aza indiren ve hasta memnuniyetini en üst düzeye çıkaran güvenilir ürünlere ihtiyacınız bulunmaktadır.
Ürünlerimiz, onlarca yıla dayanan klinik olarak kanıtlanmış teknoloji ve uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından desteklenmektedir. Bu sayede hastalarınızın sağlığından ve uygulamanızdan emin olabilirsiniz.

Gülümseyen bir diş hekimi ve hasta

3M dental ürünleri ile daha verimli çalışın

Hastalarınıza güzel, uzun ömürlü bir sonuç verin.

BİR 3M UZMANI İLE GÖRÜŞÜN
 • Hastasının yanındaki bir diş hekimi

  Hastalarınız ve uygulamanız iyi ellerde.

  • 3M, sizin gibi profesyonellerin hastalarınızın dental sağlığını iyileştirmelerine, dental prosedürlerinden memnuniyetlerini artırmalarına ve yaşam boyu ağız sağlığını güçlendirmelerine yardımcı olmak için dental ürünler ve malzemeler geliştirmektedir.
  • Dental sektörde kabul gören bir lider olarak, prosedürlerinizi basitleştirmeye ve hastalarınızı gülümsetmeye yardımcı olan yenilikçi, yüksek kaliteli dental bakım ürünleri geliştirmek için onlarca yıl harcadık.

Popüler dental ürün kategorileri

Her türlü ağız sağlığı sorununa yönelik ürün ve ekipman.

En yeni dental ürün

Dental ailemize katılan en yeni ürünü tanıtıyoruz.

 • 3M rezin siman ve adeziv ürünleri
 • Direkt ve indirekt restoratif iş akışlarınızı basitleştirin.

  3M™ RelyX™ Universal Rezin Siman, hem bağımsız, kendiliğinden adeziv bir siman hem de 3M™ Scotchbond™ Universal Plus Adeziv ile birleştirildiğinde adeziv bir siman olarak işe yarar.

  Birlikte, birden fazla rezin siman, primer ve adezivin ortaya çıkardığı zorluğu ve karmaşıklığı ortadan kaldırarak, direkt ve indirekt restoratif iş akışlarınızı basitleştirirler.

  RELYX UNIVERSAL REZİN SİMAN

  SCOTCHBOND UNIVERSAL PLUS ADEZİV

Mikroskop kullanan bir bilim insanı
Neden 3M'i seçmelisiniz?

Klinik olarak kanıtlanmış dental ürünlerimiz ve teknolojilerimiz, kullanımı kolay olmakla birlikte mükemmel, uzun ömürlü sonuçlar sağlamak için titizlikle formüle edilmiştir. Dünyanın dört bir yanındaki diş hekimleri, hastaları için güzel bir sonuç elde etmek üzere 3M dental ürünlerine güvenmektedir.

Bizden duyduklarınızla yetinmeyin!
The Dental Advisor Ana Sayfasında diş hekimlerinin 3M dental ürünlerini nasıl değerlendirdiğini görün

Direkt ve dolaylı restorasyon iş akışlarınızı basitleştirin

 • 3M Basitleştirilmiş Başarı başlıklı kitapçık
  Indirekt dental restorasyon iş akışında "Success Simplified"

  Önde gelen beş klinik uzman tarafından sağlanan araştırmaya dayalı önerilerimizle protez diş prosedürlerinizi basitleştirerek ve standartlaştırarak her seferinde daha iyi sonuçlar elde edin.

  Malzeme seçim kılavuzları, vaka çalışmaları, klinik öneriler ve daha fazlasını içeren 3M'in 80 sayfalık ücretsiz Basitleştirilmiş Başarı başlıklı kitapçığını indirin. Alternatif olarak daha fazla bilgi için Birleşik Krallık (İngilizce) web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 • Güvenle koruyarak restorasyon yapımı başlıklı teknik inceleme
  Direkt dental restorasyon prosedürlerinizi düzene sokarak daha iyi sonuçlar elde edin

  Birçok restoratif prosedür direkt restorasyonları içerdiğinden, 3M hızlı, kolay ve sürekli olarak mükemmel sonuçlar veren restorasyonlar oluşturmanıza olanak tanıyan güvenilir bir prosedür oluşturmuştur.

  Restoratif başarıya giden direkt yolu bulmak için 3M'in 12 sayfalık ücretsiz teknik incelemesini indirin. Alternatif olarak daha fazla bilgi için Birleşik Krallık (İngilizce) web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

blue to purple color transition

Uzmanlığınızı geliştirmek ve özel teklifler almak için abone olun
ABONE OLUN

Uzmanlığınızı geliştirmek ve özel teklifler almak için abone olun ABONE OLUN

Uzmanlığınızı geliştirmek ve özel teklifler almak için abone olun   ABONE OLUN


İngiltere 3M Sayfasını ziyaret edin

Daha çok bilgi almak ve ürünleri incelemek için İngiltere sayfasını ziyaret edin

Küresel simge

Bu bağlantı sizi 3M İngiltere (İngilizce) web sitesine götürür. Burada ürün bilgilerinin, ürün sayfalarının ve yönetmeliklerin ülkenizdekilerden farklı olabileceğini unutmayın.

Bazı ürünler ülkenizde bulunmayabilir. Daha fazla ayrıntı için lütfen mevcut sayfada bulacağınız iletişim formumuzu doldurarak, ürün uzmanınızla iletişime geçin.

İNGİLİZCE WEB SAYFASINA GİDİN

Brain Floss logolu mavi/yeşil gradyan afiş

Dental haberler ve etkinlikler ile ilgili bilgilerinizi tazeleyin

Brain Floss blog sayfamızda yer alan klinik vakalar, canlı web seminerleri ve kayıt videoları, uzman ipuçları ve püf noktaları ile güncel kalın. En son haberlerden haberdar olmak için aylık blog güncellemesine abone olun.

3M BRAIN FLOSS BLOG SAYFASINI ZİYARET EDİN

Diğer 3M web sitelerinden daha fazla dental kaynak

Yerel ürün kataloğumuza göz atın veya Birleşik Krallık web sitemizdeki (İngilizce) dental prosedürler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yetkili 3M dental distribütörleri

 • Onay işareti olan bir kalkanı gösteren simge
  • Ürünlerimizi yalnızca yetkili distribütörler aracılığıyla satıyor ve teslim ediyoruz. Ürünlerimizi bu bayilerden satın aldığınızda, güvenli tedarik zincirimiz tarafından korunursunuz.
   Aşağıdaki 3M yetkili distribütörleri, temel dental ürünlerimiz için toplam paketi size getirebilir. Tümü hak ettiğiniz gibi sizi tamamen memnun edecek şekilde teslim edilir.
   Ürün orijinalliğini sağlamak ve gri piyasa ürünleri satın alma risklerinden kaçınmak için ürünlerimizi yalnızca aşağıda listelenen distribütörlerden satın alın.
   Hastalarınızı ve uygulamanızı koruma gücünüz var!

Mavi gradyan afiş

Bir 3M temsilcisi ile iletişim kurun

 • bir kişiyi akıllı telefonla konuşurken gösteren simge
  • Yardımcı olmak için buradayız!
   Ürünlerimiz ve nasıl kullanılacakları ile ilgili tavsiye almak için müşteri destek ekibimizle iletişime geçin.
  • Pazartesiden cumaya 08:30 - 18:00 saatleri arasında bizimle görüşmek için arayın: 0216 538 07 77
  • Bu formda sağladığınız bilgiler, 3M gizlilik politikası ile tutarlı olarak kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızın biri veya bir 3M temsilcisi tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek amacıyla kullanılacaktır.

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.


Kullanım Talimatları (IFU)

3M; kapsamlı eğitim, dokümantasyon ve klinik, teknik destek ve müşteri desteğiyle desteklenen güvenilir, kaliteli ürünlerle işinizi kolaylaştırmak için çalışır.

Düzenleyici portalımız, 3M Sağlık Bakımı ürünleri için Kullanım Talimatlarını (IFU) kolayca bulmanızı sağlar.

Ayrıca uyumluluk beyanı (DoC) ve sertifikalar gibi ek bilgiler de seçili ürünler için mevcuttur.

 • açık bir kataloğu gösteren simge
  • 3M IFU belgelerine erişmek için lütfen aşağıdaki düğmeye tıklayın. Düzenleyici portalımız yeni bir tarayıcı penceresinde açılır.

   Serbest metin araması kullanarak veya farklı kategoriler arasında gezinerek özel ürün IFU'larınızı arayabileceksiniz.

   IFU'lar ve DoC ve sertifikalar gibi ilave içerik, doğrudan görüntülenebilir veya daha sonradan kullanım için indirilebilir.

   3M IFU BULUCUYA GİDİN