• Oto tamir ve rötuş işlemleri

Pasta ve Cila Uygulama

Pasta ve Cila Uygulama

PPS™ ile Boya Uygulama

PPS™ ile Boya Uygulama

Dirt Trap ( Toz Tutucu)

Dirt Trap ( Toz Tutucu)

Accuspray™ ile Astar Uygulama

Accuspray™ ile Astar Uygulama

Astar Zımparalama

Astar Zımparalama

Maskeleme

Maskeleme

Dolgu Macunu Uygulama

Dolgu Macunu Uygulama

Cam Değişimi

Cam Değişimi

Panel ve Yapısal Yapıştırma

Panel ve Yapısal Yapıştırma

Yüzey Koruma

Yüzey Koruma

Plastik Parça tamiri

Plastik Parça tamiri

Mastik Uygulama

Mastik Uygulama

Taşlama & Kalın Kum Zımparalama

Taşlama & Kalın Kum Zımparalama

Kaporta Tamiri

Kaporta Tamiri

Kişisel Koruma

Kişisel Koruma

Boyalı Yüzey Hataları Düzeltme

Boyalı Yüzey Hataları Düzeltme

Renk Uyumu

Renk Uyumu

Verimli Zımpara Prosesi

Verimli Zımpara Prosesi

Oto tamir & bakım süreçleri

 • 3M Boyahane Çözümleri, araç tamir uzmanlarının işini daha kolay, daha hızlı ve daha uygun maliyetli hale getirmek üzere tasarlanmıştır.

  3M'in rötuş ürünleri kaporta atölyelerinin daha fazla kâr ve başarı elde etmesine yardımcı olur. Verimliliğin ve müşteri memnuniyetinin anahtarı işi ilk seferde doğru yapmaktır. Tüm 3M ürünleri maksimum verimlilikte çalışırken kalite güvencesi sunacak şekilde tasarlanmıştır.

  3M, Boyahane ve Mini Onarım Sektöründeki tamir süreçleri için ürünler ve tavsiyeler sunar. Müşterilerinize kaliteli sonuçlar vermek üzere doğru ürün ve işlemleri uyguladığınızdan emin olmak için adım adım kılavuzlarımızı uygulayın ya da video tanıtımlarımızı izleyin.


 • SMART hasar tamiri
  SMART hasar tamiri

  Uygun maliyetli tekniklerin birleşimi olan SMART onarım yönetimi, tamir edilecek alanın A4 kağıdını aşmadığı durumlarda kullanılabilir.

 • Kaporta Onarımı
  Kaporta Onarımı

  3M sunduğu yüzey hazırlama ve parça yapıştırma uygulamalarında en son teknolojiyi kullanmakla kalmaz, birinci sınıf işler çıkarabilmeniz için Otomotiv sektörüyle yakın iş birliği içinde hareket eder.

 • 3M'in plastik onarma malzemeleri, otomobil parçalarındaki çatlak, delik ve yırtıkları düzeltmeniz için bir çözüm sağlamakla kalmayıp yedek parça beklemeye gerek kalmadan açıklık veya parçaları yeniden inşa etmenize olanak tanır.

 • Rötuş Dolgu Uygulaması
  Rötuş Dolgu Uygulaması

  İster geleneksel elle karıştırılan gövde dolgusunu ya da hem zamandan hem malzemeden tasarruf sağlayan devrim niteliğindeki DMS sistemini tercih ediyor olun, 3M dolguları gerekli yüzeyi verimli ve etkili bir şekilde elde etmenize yardımcı olan astar uygulamalarına yönelik üstün kaliteye sahip ürünler sunar.

 • Oto tamir için Araç Maskeleme
  Oto tamir için Araç Maskeleme

  3M maskeleme çözümlerimiz en zor yüzeyleri dahi maskelemek için idealdir. Atölyenizde uygulama sırasında oluşan tozdan korunurken, maskeleme uygulaması için nokta atışı yapmış olursunuz. 3M'in yenilikçi ürünleri "bir maskeleme bandından daha fazlasını" sunar: Maskeleme çözümlerimiz boya uygulama süreçlerinizi baştan sonra basitleştirir.

 • Araç Zımparalama
  Araç Zımparalama

  3M'in Cubitron™ II gibi kendini bileyen aşındırıcıları veya Trizact™ gibi yenilikçi teknolojilerini de kapsayan aşındırıcı araç ve yöntemleri, uzun ömürlü aşındırıcı performansıyla birlikte hem tutarlı hem de hızlı bir kesme deneyimi sunar. 3M'in aşındırıcı teknolojileri ister kaba dereceli dolgulu şekillendirmede ister üst kat uygulama hazırlığına yönelik ince zımparalamada olsun, bir sonraki rötuş adımınız için gereken yüksek yüzey kalitesini üretebileceğinize dair güven verir.

 • Rötuş Boya Uygulaması
  Rötuş Boya Uygulaması

  Boya kabininizi daha iyi bir hale getiren 3M, Dirt Trap sistemiyle başlayıp PPS™ Boya Hazırlık Sistemiyle devam eden ve daha kısa süre önce lanse edilen 3M™ Performans Boya Tabanca Sistemiyle 3M, sunduğu araç ve süreçlerle hem kolay hem de renk eşleştirme olanağı tanıyan astar ve boya püskürtmeye yönelik çok sayıda çözüm sunuyor.

 • Araç Polisaj ve Finisaj
  Araç Polisaj ve Finisaj

  3M ile birlikte çalışmak, pasta yapımından polisaja kadar kaliteli bir finisaj elde etmek için doğru çözüme sahip olmanızı sağlar. Yenilikçi boya düzeltme araçlarıyla başlayan 3M Boyahane çözümleri, profesyonel bir atölye için ideal olan 3M Renk Kodlu Polisaj ve Pasta Yapım Sistemleriyle kusursuz bir finisaj elde etmenize yardımcı olur!

 • Araç onarımı için Kişisel Korunma
  Araç onarımı için Kişisel Korunma

  Kendinizi ve ekibinizi tehlike potansiyeline sahip boya, toz ve gürültüye karşı koruyun. 3M ihtiyaçlarınıza uygun KKD'yi (Kişisel Koruyucu Donanım) belirlemenize yardımcı olur.

 • Otomotiv Zımparalama Sistemi
  Otomotiv Zımparalama Sistemi

  3M ve Festool Otomotiv Sistemleri, otomotiv hasar onarım sektörüne en iyi şekilde hizmet vermek için küresel bir stratejik iş birliği yaptı. 3M™ Cubitron™ II Aşındırıcılar da dahil olmak üzere, 3M'in "sınıfının en iyisi" aşındırıcıları; artık havalı ve elektrikli zımpara makineleri, polisaj makineleri ve yedek tabanlar, vakumlar ve yüzey hazırlık atölyeleri, toz ayırma özellikleri ve hizmeti de dahil; Festool Otomotiv Sistemleri premium yüzey hazırlık aletleriyle birlikte kullanılabilir.


 • Haberler resmi
  Haberler
 • Kaynaklar resmi
  Kaynaklar
 • Nereden Alınır?
  Nereden Alınır?