3M™ VHB™ Bant Universal Primer UV

  • Mevcut seçenekler
  • | Kimlikler için ürün seçeneklerini belirleyin.

Polipropilen, ABS, PET / PBT harmanlarına yapışmayı ve diğer substratlara yapışmayı güçleştirir

Daha fazla görüntüle
Sık görüntülenen kaynaklar
Güvenlik Veri Sayfası (PDF, 0B)

Detaylar

Öne Çıkanlar
  • Polipropilen, ABS, PET / PBT harmanlarına yapışmayı ve diğer substratlara yapışmayı güçleştirir

3M™ VHB™ Bant Astar UV, 3M™ Astar 94 ile karşılaştırıldığında gelişmiş bir çevre, sağlık ve güvenlik profili sunar. Bu, kasıtlı olarak eklenmeyen, Toluen, Ksilen, Klorobenzen gibi aromatiklerden ve ayrıca klorlu bileşikleri içeren halojenlerden kaynaklanır. 3M™ VHB™ Bant Astar UV, UV ışığı altında görünür olmasını sağlayan bir UV göstergesine sahiptir.

Astar uygulamasının doğrulanmasını sağlar, astarlama hatalarını azaltır ve kalite kontrolünü arttırır. Hız ve verimliliği artırmak amacıyla hızlı kuruma süresi için özel olarak formüle edilmiştir. Düşük etkili formülasyonlu yük taşıyan bağlar üzerine yapışkanlığı artırır. 3M™ VHB™ Bant Astar UV, plastik, boyalı ve çıplak metal yüzeyler gibi yapışması zor birçok yüzeyde 3M™ VHB™ Bantlarının yapışmasını desteklemek için özel olarak tasarlanmıştır. Fırça, sürtme veya keçeli uçlu dauber şişe aplikatörü, tırtıllı rulo veya benzeri bir ekipmanla uygulanabilir ve aseton ile çıkarılabilir.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

  • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.


İlgili Ürünler

Hacim 946 mL, 236 mL
Yüzey Tipi Akrilik
Ürün Tipi Yüzey Hazırlama Solüsyonu
Bileşim Çözücü Bazlı