Scotch-Brite™ BB-ZB Radyal Bristle Fırça Yedek Disk

 • Metal işleme, Oto tamir bakım, Oto OEM, Ahşap işleme
 • Tüm metaller, Ahşap, Kompozitler
 • Temizleme, Kontur Finisajı, Çapak Alma, Kenardan Çapak Alma, Kireç Sökme, Hadde Tufalı Sökme, Kaynak Temizleme
 • Tezgah üstü motor
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Tam Genişlik (Metrik)
Overall_Width_Metric
Tam Çap (Metrik)
Overall_Diameter_Metric
Ek Türü
Attachment_Type
İnce kum
Grit
Uygun Ürünler
 Tam Genişlik (Metrik), Tam Çap (Metrik), Ek Türü  İnce kum
Ürün Sonuçları
Kapat
Özellikler
Alt Endüstriler
Metal Üretimi
Aşağıdakilerle Birlikte Kullanım İçindir:
Manuel Bant Zımpara Makinesi
Aşındırıcı Malzeme
Seramik
Ek Türü
Merkez Deliği
Endüstriler
Takviye ve Destekler, Genel Endüstriyel, Metal İşleme, Taşımacılık ve Ağır Ekipman
İnce kum
220, P120
Maks Hız
6000 rpm
Tam Çap (Metrik)
152,4 mm, 193,675 mm
Tam Genişlik (Metrik)
25,4 mm
Ürün Anahtarı
BB-ZB
Ürün Formu
Disk
Ürün Özellikleri
 • Metal işleme, Oto tamir bakım, Oto OEM, Ahşap işleme
 • Tüm metaller, Ahşap, Kompozitler
 • Temizleme, Kontur Finisajı, Çapak Alma, Kenardan Çapak Alma, Kireç Sökme, Hadde Tufalı Sökme, Kaynak Temizleme
 • Tezgah üstü motor
 • Uyumluluğu artıran fırça tasarımı
 • Daha yüksek güvenlik için tel filament içermez

Scotch-Brite™ Radyal Bristle Fırça Yedek Diskini yedek olarak veya Scotch-Brite™ Radyal Bristle Fırçanın genişliğini artırmak amacıyla kullanın. Tel fırçaların yerine tercih edin, daha az baskı uygulayın ve aynı zamanda her yüzeyde, çıkıntı, detay oyukları ve erişilmesi güç diğer alanlarda bile daha kaliteli finisajlar elde edin. Scotch-Brite Radyal Bristle Fırça Yedek Diskleri tel fırçaların yerine kullanılabilecek iyi bir alternatiftir. Hem sert hem de esnek olan bristle malzeme sıradan tel fırçalara kıyasla temas ettiğinde daha fazla yüzey alanı kaplar. Fırçanın kullanım ömrü boyunca aşındırıcı kalitesini korur, fırçadan tel fırlaması riski olmadığından da tel fırçalara güvenli bir alternatif sunar. Disklerimizde taneciklerin sertliğini ve dayanıklılığını artıran kendi imalatımız seramik mineral olan 3M™ Seramik Aşındırıcı Mineral yer alır. Ekstra performans için tasarlanan disklerimizde seramik aşındırıcı mineralle karıştırılmış alüminyum oksit bulunur. İkisi bir araya gelerek piyasadaki en sert ve en uzun ömürlü minerallerden birini oluşturur. 3M Seramik Aşındırıcı Mineral kesme hızı ve dayanıklılıkta alüminyum oksit aşındırıcılardan üstündür. Endüstriyel taşlama ve finisaj uygulamalarında mükemmel bir seçimdir. Bu diskler alüminyum, pirinç, bronz, karbon çelik, döküm demir, paslanmaz çelik ve diğer metallerde iyi performans gösterir. Scotch-Brite endüstriyel aşındırıcıları, ürün kullanım ömrü boyunca kaliteli ve tutarlı sonuçlar sağlayacak şekilde tasarlanan özel yüzey hazırlama ürünleridir. Projenize özgü şartları karşılayacak kapsamlı ölçü ve derece yelpazesinden seçim yapın.

Scotch-Brite™ C Tipi Radyal Bristle Fırçalarda kavisli ve ince bristle bulunduğundan A ve S Tiplerine nazaran daha iyi uyum sağlar. Düzensiz yüzeylerde veya ayrıntılı parçalarda iyi performans gösterir. Tel fırçalardan geçiş yapıldığında güvenliği artırır.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.