3M™ Scotch-Weld™ Az Kokulu Akrilik Yapıştırıcı DP8810NS

 • Mevcut seçenekler
 • | Kimlikler için ürün seçeneklerini belirleyin.

10 dakikalık çalışma süresi ile 38 dakikada yapısal mukavemet

Geleneksel akrilik yapıştırıcılara kıyasla daha güvenli bir çalışma ortamı sunan Az Kokulu olma ve tutuşmazlık özellikleri

Mükemmel kesme, soyma ve yüksek darbe direnci

Daha fazla görüntüle
Sık görüntülenen kaynaklar
Teknik Veri Sayfası (PDF, 998KB)Güvenlik Veri Sayfası (PDF, 0B)

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • 10 dakikalık çalışma süresi ile 38 dakikada yapısal mukavemet
 • Geleneksel akrilik yapıştırıcılara kıyasla daha güvenli bir çalışma ortamı sunan Az Kokulu olma ve tutuşmazlık özellikleri
 • Mükemmel kesme, soyma ve yüksek darbe direnci
 • Toz kaplama ve çoğu plastik gibi zorlu yüzeylere yapışma
 • Oda sıcaklığında 18 aylık raf ömrü envanter yönetimini kolaylaştırır
 • Aşırı sıkmayı önlemek için yapıştırma çizgisi kalınlığını kontrol eden ara parça boncukları içerir

Bir Duo Pak (DP) boyutlu yapıştırıcı kullanırken, uygun ve doğru ölçüm, karıştırma ve dağıtım için 3M dağıtım ekipmanına güvenin.

Bir Duo Pak (DP) boyutlu yapıştırıcı kullanırken, uygun ve doğru ölçüm, karıştırma ve dağıtım için 3M dağıtım ekipmanına güvenin. Sarkma Olmadan Mükemmel Darbe Mukavemeti Çalışmayı daha güvenli, daha hızlı ve daha verimli hale getirmek, 3M™ Scotch Weld™ Az Kokulu Akrilik Yapıştırıcı DP8810NS'nin avantajlarından sadece birkaçıdır. 10:1 karışım oranı ve 10 dakikalık bir çalışma ömrü sayesinde yüzeyleri yapışmadan önce konumlandırmak için zaman vardır. Tamamen kuruduğunda, yaklaşık 38 dakikada, benzer yapıştırıcıların yarı süresinde, 7 MPa (1,000 psi) üst üste binme kesme mukavemetine ulaşır; yüksek soyma ve darbe performansı özellikleri ile verim ve üretkenliği artırır. Önerilen Uygulamalar HVAC, cihaz, spor malzemeleri ve özel araçlar gibi metal işleme Panodan çerçeveye yapıştırma, döşeme bağlantısı, harf yapıştırma ve çerçeve montajı gibi tabela üretimi Plastikler, kompozitleri ve toz boyaları metale yapıştırma Genellikle, montaj için daha uzun bir açıklığa ihtiyaç duyulan daha büyük parçalar için kullanılır 10 Dakikalık Çalışma Ömrü ile 38 Dakikada Yapısal Mukavemet Az kokuya ve yanıcı olmayan özelliklere sahip olan 3M™ Scotch Weld™ Az Kokulu Akrilik Yapıştırıcı DP8810NS tipik akrilik yapıştırıcılara kıyasla daha güvenli bir çalışma ortamına katkıda bulunur. Eklenen sarkma yapmama özelliği, yapıştırıcının tam olarak istediğiniz yere uygulanmasını ve uygulama veya yapıştırma işlemleri sırasında hareket etmemesini sağlar. Ürünün oda sıcaklığında 18 aylık raf ömrü envanter yönetimini kolaylaştırır. Akrilikle Kolay Yapışma Genellikle epoksi yapıştırıcılar veya epoksi tutkal olarak adlandırılan akrilik yapıştırıcılar, bazı durumlarda 2 bölüm epoksiden biraz daha düşük yapışma sağlamasına rağmen, mükemmel yapışma mukavemeti ve dayanıklılığı sağlayan iki parçalı yapıştırıcılardır. Bununla birlikte, akrilik yapıştırıcılar, daha yüksek kuruma hızı, yağlı veya hazırlıksız yapıştırma yüzeyleri için daha yüksek tolerans ve hemen hemen tüm plastikler de dahil olmak üzere çok çeşitli malzemelere yapışma yeteneği dahil, kullanımlarını kolaylaştıran çeşitli özelliklere sahiptir.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.