3M™ Scotch-Weld™ Epoksi Yapıştırıcı 100, Şeffaf, 48.5 ml

 • 3M ID 7100200484

Yapışkan formül, yüksek statik yük taşıma için sertleşir

Yüksek kesme, kalıcı yapıştırma sağlar

5 dakikalık hızlı çalışma ömrü ve oda sıcaklığında 20 dakikada kullanım mukavemeti

Daha fazla görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Yapışkan formül, yüksek statik yük taşıma için sertleşir
 • Yüksek kesme, kalıcı yapıştırma sağlar
 • 5 dakikalık hızlı çalışma ömrü ve oda sıcaklığında 20 dakikada kullanım mukavemeti
 • Düşük viskozite, şeffaf formülasyon

3M™ Scotch-Weld™ Epoksi Yapıştırıcı DP100, hızlı kuruma ve işlenebilirlik sunan, iki parçalı, sert bir epoksi yapıştırıcıdır. Sert bir yapışma oluşturmak için oda sıcaklığında kuruyan, hızlı sertleşen bir epoksidir. Kolay dağıtım ve düzleştirme için düşük viskoziteye sahiptir.

3M™ Scotch-Weld™ Epoksi Yapıştırıcı DP100 ile, daha büyük kütleler halinde kurutulduğunda bile kuruyan ve temiz kalan çok esnek, hızlı kuruyan, iki parçalı bir epoksi yapıştırıcı elde edersiniz. Yapıştırıcımız kolay karıştırma, hızlı kuruma, sert bağlar, düşük viskozite ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok avantaja sahiptir. Yapıştırıcı formülümüz, titreşim ve darbe durumunda bile güçlü, kalıcı bir bağ, yüksek kesme ve soyma mukavemeti ve oda sıcaklığında yaklaşık 15 dakikada kulanım kuvveti sağlar. Birleştirme, bir araya getirme, yapıştırma ve bağlama, montaj ve sızdırmazlık, kapsülleme ve saklamayı çok daha kolay bir işlem haline getirir.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.


İlgili Ürünler

Endüstriler Ahşap İşleri, Metal İşleme, Tabela, Özel Araç
Kap Boyutu (Metrik) 48.5 mL
Markalar Scotch-Weld™
Uygulamalar Yapıştırma
Yüzey Tipi Pürüzsüz, Unpainted