3M™ Scotch-Weld™ Epoksi Yapıştırıcı DP460

 • Mevcut seçenekler
 • | Kimlikler için ürün seçeneklerini belirleyin.

60 dakikalık çalışma süresi, ayarlamalar için yeterli zaman sağlar

Zorlu koşullara dayanacak şekilde darbe direnci ve yüksek yorulma direnci için sertleştirildi

Basit uygulama için karıştırılması ve uygulanması kolaydır

Daha fazla görüntüle
Sık görüntülenen kaynaklar
Güvenlik Veri Sayfası (PDF, 0B)

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • 60 dakikalık çalışma süresi, ayarlamalar için yeterli zaman sağlar
 • Zorlu koşullara dayanacak şekilde darbe direnci ve yüksek yorulma direnci için sertleştirildi
 • Basit uygulama için karıştırılması ve uygulanması kolaydır
 • Kritik uygulamalarda güçlü bağlar için yüksek soyma ve kesme mukavemeti

Süper güçlü bir yapıştırıcıya ihtiyaç duyulan çok çeşitli durumlar için 3M™ Scotch-Weld™ Epoksi Yapıştırıcı DP460N'yi kullanın. İster birleştirme ister yapıştırma, birleştirme, onarım, kaplama, panel veya yapısal yapıştırma yapıyor olun, epoksi reçinemiz Scotch-Weld™ Epoksi Yapıştırıcı ailemizdeki en yüksek kesme, soyma, darbe, titreşim ve yorulma direncini sağlar. Yapıştırıcımız, yüksek ve düşük sıcaklıklarda bile yapışma gücünü korur. Boya fırınlama işlemleri de dahil olmak üzere en zorlu uygulamalar için mükemmeldir. Yapıştırıcının yüksek viskoziteli formülü sarkmaz veya akmaz. Uzun bir çalışma süresi (60 dakika) ile kendinize güvenerek çalışmanızı sağlar ve sertleşmeden önce konumlandırmaya ve uyumun ayarlanmasına olanak tanır. Kolay elle uygulama ile anında karıştırma ve uygulama için büyük hacimli olarak veya ikili komponentli kartuşlarda mevcuttur.

İster birleştirme ister yapıştırma, tutturma, onarma, kaplama, panel veya yapısal yapıştırma için olsun, 3M™ Scotch-Weld™ Epoksi Yapıştırıcı DP460'ı kullanın. 60 dakikalık çalışma süreli yapıştırıcımız, Scotch-Weld™ Epoksi Yapıştırıcı ailesindeki en yüksek kesme, soyma, darbe, titreşim ve yorulma direncini sunar.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.