3M™ Scotch-Weld™ Epoksi Yapıştırıcı DP110

  • Çok esnek yapışkan formülü, titreşim ve darbe altında bile güçlü, kalıcı bir bağ sağlar
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Ürün Sonuçları
Kapat

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Açılma Süresi
8 min - 13 min @ 72 °F (22 °C)
Depolama Sıcaklığı
72 Fahrenhayt Derece
Endüstriler
Metal İşleme, Tabela, Özel Araç, Ahşap İşleri
Kesme Mukavemeti
2500 Pound_Per_Square_Inch
Sertlik
40-45 Shore D
Tam Kürlenme
48 Saat @ 72 F (22 C)
Ürün Rengi
Transparan
Uygulamalar
Alüminyum birleştirme, Kompozit Malzemelerin Yapıştırılması, Kompozit Yapıştırma, Darbeye Karşı Dayanıklı, Metal Yapıştırma, Mekanik Birleştirme, Yapısal Yapıştırma
Detaylar
  • Çok esnek yapışkan formülü, titreşim ve darbe altında bile güçlü, kalıcı bir bağ sağlar

3M™ Scotch-Weld™ Epoksi Yapıştırıcı 110, genel amaçlı, hızlı sertleşen, esnek, iki parçalı bir epoksi yapıştırıcıdır. Bu orta viskoziteli yapıştırıcı, metaller, seramikler, ahşaplar ve birçok plastik gibi malzemeler üzerinde esnek bir bağ sağlamak için 20 dakikada kullanım mukavemetine ulaşır.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

  • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.