3M™ Scotch-Weld™ Akrilik Yapıştırıcı DP8425NS, Yeşil, 45 ml Duo-Pak

 • 3M ID 7100078165
 • UPC 00051115813030

25 dakikalık çalışma süresi ile 56 dakikada yapısal mukavemet

Mükemmel kesme, soyma ve yüksek darbe direnci

Çoğu metal ve plastik dahil olmak üzere çeşitli yüzeyleri yapıştırır

Daha fazla görüntüle
Sık görüntülenen kaynaklar
Güvenlik Veri Sayfası (PDF, 0B)

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • 25 dakikalık çalışma süresi ile 56 dakikada yapısal mukavemet
 • Mükemmel kesme, soyma ve yüksek darbe direnci
 • Çoğu metal ve plastik dahil olmak üzere çeşitli yüzeyleri yapıştırır
 • Minimum yüzey hazırlığı ile yüksek mukavemet
 • Aşırı sıkmayı önlemek için yapıştırma çizgisi kalınlığını kontrol eden ara parça boncukları içerir

3M™ Scotch-Weld™ Akrilik Yapıştırıcı DP8425NS, sarkma yapmayan, sertleştirilmiş, iki komponentli bir akrilik yapıştırıcıdır. Bu sertleştirilmiş ürün, hafif yağlı yüzeyler de dahil olmak üzere, birçok plastik ve metale daha iyi yapışma sağlar. Dakikalar içinde yapısal mukavemet sağlayacak şekilde kısa bir mukavemet oluşturma süresine sahip dayanıklı bir üründür.

Bir Duo-Pak (DP) boyutlu yapıştırıcı kullanırken, uygun ve doğru ölçüm, karıştırma ve uygulama için 3M uygulama ekipmanlarına güvenin. Mükemmel Kesme, Soyma ve Darbe Mukavemeti ile Sarkma Yapmaz 3M™ Scotch-Weld™ Akrilik Yapıştırıcı DP8425NS, 10:1 karışım oranına sahip sarkmayan bir akrilik yapıştırıcıdır. Yapıştırmadan önce yüzeyleri konumlandırmak için zaman tanıyan 23 dakikalık bir çalışma süresine sahiptir. Bu çalışma süresi, açık kalma süresi ve kuruma süresi ısı ile hızlandırılabilir. Tamamen kuruduğunda bu yapıştırıcı, yaklaşık 53 dakikada, 1.000 psi'lik (7 MPa) üst üste binme kesme mukavemetine ulaşır; yüksek soyma ve darbe performansı özellikleri ile verim ve üretkenliği artırır. 24 saat içinde tam kurumaya ulaşılır Önerilen Uygulamalar HVAC, cihaz, spor malzemeleri ve özel araçlar gibi metal işleme Panodan çerçeveye yapıştırma, döşeme bağlantısı, harf yapıştırma ve çerçeve montajı gibi tabela üretimi Plastikler, kompozitleri ve toz kaplamaları metale yapıştırma Genellikle, montaj için daha uzun bir çalışma süresine ihtiyaç duyulan daha büyük parçalar için kullanılır

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.


İlgili Ürünler

Endüstriler Ahşap İşleri, Metal İşleme, Tabela, Özel Araç
Hacim 45 mL
Kap Boyutu (Metrik) 45 mL
Kullanım Ömrü 22 min - 24 min
Markalar Scotch-Weld™
Performans Düzeyi En İyi
Saklama Sıcaklığı (Santigrat) <27°C
Tam Kürlenme 24 hr
Tasarım Zorlukları Darbe ve Şok Emme, Gürültü Titreşimi ve Sarsıntı Kontrolü NVH
Uygulamalar Darbeye Karşı Dayanıklı
Yapıştırıcı Tipi Akrilik
Yüzey Tipi Pürüzsüz, Yağlı
Ürün Formu Filtre