1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Bantlar
 4. Filament Bantlar
 5. Scotch® Filament Bant 898, Şeffaf, 24 mm x 55 m, 0.17 mm

Scotch® Filament Bant 898, Şeffaf, 24 mm x 55 m, 0.17 mm

 • 3M ID 7000001229
 • UPC 00051131068988

Endüstriyel güçte, filamentle güçlendirilmiş bant, çentiklere, aşınmaya ve neme dirençlidir

Tam örtüşen (FOL), kanatlı kutular veya diğer standart olmayan kutular için güvenli L-klipsli kapama

Sentetik kauçuk yapıştırıcı çoğu sunta, plastik ve metal yüzeye kolayca yapışır

Daha fazla görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Endüstriyel güçte, filamentle güçlendirilmiş bant, çentiklere, aşınmaya ve neme dirençlidir
 • Tam örtüşen (FOL), kanatlı kutular veya diğer standart olmayan kutular için güvenli L-klipsli kapama
 • Sentetik kauçuk yapıştırıcı çoğu sunta, plastik ve metal yüzeye kolayca yapışır
 • Cam iplik filamentleri kutu kapama, desteleme ve daha fazlası için güç katar

Aşınmaya, neme, sürtünmeye ve kırılmaya karşı dirençli bir polipropilen mesnete sahip Scotch® Filament Bant 898'i deneyin. Bu filament takviyeli bant, kutuları sabitlemek, boruları destelemek veya büyük dökme konteynerleri güçlendirmek için idealdir. Scotch® Filament Bant 898 ürün ve paket bütünlüğü için yüksek mukavemetli, güvenilir ve ekonomik bir çözümdür.

Arttırılmış çekme direncine sahip Scotch® Filament Bant 898, tam örtüşen L-klip kutu kapama, boru desteleme veya büyük dökme konteynerlerin güçlendirilmesi için mükemmel bir çözüm sunar. Şeffaf, filament takviyeli, polipropilen bir mesnetle oluşturulan bu bant, çentikli veya delinmiş olsa bile aşınmaya, neme, sürtünmeye ve kırılmaya karşı dayanıklıdır. Bu sağlam bant, kolay uygulama için kıvrılmadan kolayca dağılır. Çok katmanlı sentetik kauçuk yapışkan sistemi ayrılmayı önler. Sentetik yapıştırıcı, oluklu mukavva, sunta, plastik ve metaller gibi ambalajlarda yaygın olarak kullanılan çeşitli yüzeylere iyi yapışır. Önerilen Uygulamalar L Klipsli kapama Metal ve boru desteleme Yüksek mukavemetli güçlendirme Ağır hizmet tipi çemberleme

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.