1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Bantlar
 4. Açılık Kapanır Sabitleyici
 5. Cırt Cırtlı Bantlar
 6. 3M™ Aleve Dayanıklı İlmekli Cırt Cırt Bant SJ3518FR

3M™ Aleve Dayanıklı İlmekli Cırt Cırt Bant SJ3518FR

3M Stok Kodu B40068849
 • Daha geniş bir malzeme yelpazesine yapıştırmak için aleve dayanıklı kauçuk bazlı yapıştırıcı ile desteklenmiştir
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Kapatma Ömrü
5000
Detaylar
 • Daha geniş bir malzeme yelpazesine yapıştırmak için aleve dayanıklı kauçuk bazlı yapıştırıcı ile desteklenmiştir

3M™ Aleve Dayanıklı İlmekli Cırt Cırt Bant SJ3518FR binlerce kapatma boyunca mükemmel dayanıklılık sağlamak üzere tasarlanmış iki parçalı mekanik bağlantı çözümlerimizin bir parçasıdır.

Bu naylon dokuma ilmekli tekrar kapatılabilir cırt cırt bant, kauçuk esaslı bir yapıştırıcıya sahiptir ve F.A.R 25.853 paragraf (a)(1)(i) 60 saniye dikey yanma testi standartlarını karşılayan aleve karşı dayanıklı bir banttır. SJ3519FR ile eşleşir.

Kaynaklar
Özellikler / Faydalar
Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.