3M™ Hızlı İlk Yapışma Su Bazlı Yapıştırıcı 1000NF

3M Stok Kodu B40069463
 • Solventsiz, tek komponentli yapıştırıcı, güvenli ve kolay kullanım için karıştırma gerektirmez
 • Stabil bağ, uzun süreli dayanıklılık için iyi bir ısı direnci sağlar
 • Montaj süreçlerinin ilerlemesini sağlamak için anında kullanma mukavemeti sağlayan hızlı yapıştırma
 • Düşük fazla spreyleme ve yüksek kaplama alanı, israfı en aza indirir
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Detaylar
 • Solventsiz, tek komponentli yapıştırıcı, güvenli ve kolay kullanım için karıştırma gerektirmez
 • Stabil bağ, uzun süreli dayanıklılık için iyi bir ısı direnci sağlar
 • Montaj süreçlerinin ilerlemesini sağlamak için anında kullanma mukavemeti sağlayan hızlı yapıştırma
 • Düşük fazla spreyleme ve yüksek kaplama alanı, israfı en aza indirir
 • Çok çeşitli ihtiyaçları karşılamak için yüksek sıcaklık direncine sahip çok çeşitli yüzeyleri yapıştırır

3M™ Fast Tack Su Bazlı Yapıştırıcı 1000NF, hızlı, ısıya dayanıklı yapıştırma, tekrar yerleştirme olanağı ve yüksek nihai mukavemetin etkili bir kombinasyonunu sağlayacak şekilde özel olarak tasarlanmış benzersiz, su bazlı bir yapıştırıcıdır. Yapıştırıcımız tutuşmazdır, polikloropren içermez ve bu da sigorta maliyetlerinin düşmesine ve işyeri güvenliğinin artmasına katkıda bulunabilir.

3M™ Fast Tack Su Bazlı Yapıştırıcı 1000NF, tek komponentli su bazlı yapıştırıcıların çoğundan daha hızlı yapışma süresine sahiptir ve üretim süreçlerinin ilerlemesini sağlamak için yaklaşık bir dakika veya daha kısa sürede kullanım mukavemetine ulaşır. Hızlı yapışma süresinin yanı sıra, tek yüzey uygulama potansiyeli, daha az ürün kullanırken üretkenliği de artırır. Yüksek katı madde yüklemesi, çalışma ortamlarını iyileştirmeye ve üretkenliği artırmaya yardımcı olan tipik solvent yapıştırıcıdan daha yüksek yüzey kaplaması sağlar. 3M Fast Tack Su Bazlı Yapıştırıcı 1000NF, %48 katı madde içeren bir yapıştırıcı formüle ederek solvent bazlı yapıştırıcılara göre üç kata kadar daha fazla kaplama sağlayıp envanter ve imha maliyetlerini azaltır ve daha az sıklıkta ürün değişimi gerektirir. Nötr formül, istenen estetik sonuçlar için eşit kapatıcılık sağlar ve şeffaf biçimde kurur. Pek çok türde esnek köpük, lateks köpük, kumaş, polyester elyaf dolgusu, kanvas, ahşap, kontrplak, sunta ile birçok plastik ve metal yüzeye yapışır. Bu yüzeyleri kendilerine ve birbirlerine bağlar. Bu özel yapıştırıcı, mobilya imalatı, ağaç işleme, köpük yapıştırma ve özel araç imalatı gibi sektörlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Düşük emisyonlu iç yapı malzemeleri için GREENGUARD® Çocuklar ve Okullar İçin Ürün Emisyon Standardı (SM) sertifikasına sahiptir: LEED® EQ Credit 4.1'i Ele Alır veya Katkıda Bulunur: Düşük Emisyonlu Malzemeler: Yapıştırıcı ve Mastikler LEED® EQ Credit 4.5'i Ele Alır veya Katkıda Bulunur: Düşük Emisyonlu Malzemeler: Mobilya ve Tefrişat LEED® EQ Credit 4.6'i Ele Alır veya Katkıda Bulunur: Düşük Emisyonlu Malzemeler: Tavan ve Duvar Sistemleri 3M™ Fast Tack Su Bazlı Yapıştırıcı 1000NF'nin üst düzey performansı, basınca duyarlı yapıştırıcılar (PSA) oluşturmak için özel bir 3M teknolojisinin kullanılmasından kaynaklanmaktadır. PSA banda benzer şekilde, 3M Fast Tack Su Bazlı Yapıştırıcı 1000NF, anında bağlar oluşturmak için hızlı bir şekilde yapışkan hale gelir. Daha sonra zamanla daha da fazla mukavemet oluşturan özel çapraz bağlama teknolojisinden yararlanır. Birleştirilen malzemelere bağlı olarak, yapıştırıcı neredeyse anında kullanım mukavemetine ulaşabilir, ancak hala ıslakken tekrar yerleştirilebilir.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.