1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Bantlar
 4. Bant Aplikatörleri, Dispenserleri ve Kitleri
 5. El Aplikatörleri
 6. Scotch® ATG 700 Yapıştırıcı Aplikatörü, Sarı, Model 19600

Scotch® ATG 700 Yapıştırıcı Aplikatörü, Sarı, Model 19600

 • 3M ID 7000031204
 • UPC 00051131065055

Daha sonra temizlemeyi önlemek için koruyucu filmi çıkarırken ve dağıtıcıya geri sararken aynı anda yapışkan uygular

Daha fazla görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Daha sonra temizlemeyi önlemek için koruyucu filmi çıkarırken ve dağıtıcıya geri sararken aynı anda yapışkan uygular

Scotch® ATG Yapıştırıcı Aplikatörlerimiz metal, plastik, köpük, kağıt ve daha fazlasına yapışkan transfer bandı uygulamak için hafif, taşınabilir, tek elle kullanılabilir bir çözüm sunar. Hazırlık gerekmez ve aplikatörler duman, buğu veya güçlü koku üretmez. Ek olarak, sızma, tutkal çizgileri veya aerosol yapıştırıcının fazla püskürtülmesinden kaynaklanan karışıklık olmadan tutarlı kalınlık sağlarlar.

Kullanım sırasında, yapışkan transfer bandının astarı otomatik olarak çıkarılır ve aplikatöre geri sarılır. Yapıştırma sistemi, yalnızca gerekli miktarda bandı kullanmanıza izin verirken, farklı performans özelliklerine sahip yeni veya daha önce kullanılan yapıştırıcı rulolarına geçme seçeneği sunar. Scotch® ATG Yapıştırıcı Aplikatörleri, küçük ve orta ölçekli montaj işlerinin yanı sıra hafif ve ağır hizmet tipi endüstriyel uygulamalarda kullanım için idealdir. Scotch® ATG Yapıştırıcı Aplikatörleri, hızlı, kolay, tek elle kullanımla yapışkan transfer bandı uygular. Bu hafif aplikatörler, küçük ve orta ölçekli montaj işlerinin yanı sıra hafif ve ağır hizmet tipi endüstriyel uygulamalarda kullanım için idealdir. Önerilen Uygulamalar Trim ve kalıp yapıştırma Satın alma noktası ve özel paketleme Tabela ve grafik yapıştırma Cihaz ve otomotiv iç montajı Ticari baskı montajı Paspas ve resim çerçeveleme Kumaş, köpük ve conta yapıştırma Scotch® ATG Sisteminin Anlaşılması Scotch® ATG sistemi, 1970'lerin başından beri tercih edilen yapıştırıcı çözümü olmuştur. Hafif ve ağır endüstriyel uygulamalar için, Scotch® ATG Yapıştırıcı Aplikatörlerinin geniş bir malzeme yelpazesini yapıştırabilen kullanışlı, güvenilir, çok yönlü aletler olduğu bilinmektedir. ATG Yapıştırıcı Aplikatörlerimiz, taşınabilir, elde tutulan bir çözüm olarak, herhangi bir şekle veya forma yapıştırıcı uygulayarak büyük ve küçük yüzeyleri anında yapıştırır. Scotch® ATG Aplikatörlerde bir parmakla dokunuş, astar aplikatöre geri sarılırken Scotch® ATG Transfer Bandının hızlı ve kontrollü olarak uygulanmasını tetikler. Dağınıklık veya temizlik ihtiyacı yoktur. 3M gelişmiş akrilik yapıştırıcı temas halinde yapışır ve yüksek sıcaklık direnci, asit içermeme, genel amaçlılık ve yüksek ilk yapışma dahil bir dizi özellik ile formüle edilmiştir. Scotch® ATG Yapışkan Transfer Bant Sistemi, birçok çift taraflı bant ve bant aplikatörlerinin yanı sıra yapıştırıcı noktalar, zımbalar ve sıvı yapıştırıcılar için düşük maliyetli ve daha verimli bir alternatiftir. Bu aplikatör, ATG bant astarının, dağınıklığı ve temizleme gerekliliğini ortadan kaldıran sorunsuz bir işlem için yapıştırıcı uygulanırken astarın aplikatöre geri sarılmasını sağlar.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.


İlgili Ürünler

Bant Genişliği (metrik) 12 mm
Malzeme Plastik/Metal
Markalar Scotch®
Paket İçeriği 1 Adet Dispanser/Paket
Tam Genişlik (Metrik) 44.45 mm
Tam Uzunluk (metrik) 228.6 mm
Tam Yükseklik (Metrik) 241.3 mm
Ürün Rengi Sarı