1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Kişisel Koruyucu Ekipman
 4. Koruyucu İletişim
 5. Kulak İçi Kulaklıklar
 6. 3M™ PELTOR™ Elektronik Kulak Tıkacı, Yeşil, EEP-100 EU

3M™ PELTOR™ Elektronik Kulak Tıkacı, Yeşil, EEP-100 EU

 • 3M ID 7100194360
 • UPC 00051131277427

Yüksek gürültülere karşı koruma için kablosuz kulak tıkaçları

Durumsal farkındalığı ve iletişimi güçlendirmeye yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır

USB ile şarj için kompakt saklama kutusuyla gelir, 16 saat çalışma süresi sunar

Daha fazla görüntüle

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Yüksek gürültülere karşı koruma için kablosuz kulak tıkaçları
 • Durumsal farkındalığı ve iletişimi güçlendirmeye yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır
 • USB ile şarj için kompakt saklama kutusuyla gelir, 16 saat çalışma süresi sunar
 • Tek düğmeyle sezgisel kullanım
 • Değiştirilebilir kulak uçları sayesinde konfor sunar, koruma seviyesinin ayarlanabilmesini sağlar
 • Biri sanayide diğeri atış ve ormancılıkta kullanıma yönelik iki modeli bulunur

3M™ PELTOR™ Seviyeye Duyarlı Kulak Tıkaçları, yüksek gürültülü seslere karşı koruma sağlamak ve durumsal farkındalık ile iletişimi güçlendirmek için tasarlanmış kablosuz elektronik kulak tıkaçlarıdır. Koruyucu bir şarj kutusu ve çeşitli kulak uçları, bir tutma kablosu, ön cam ve şarj için bir USB kablosu içeren bir kit içinde gelir. Biri sanayide diğeri atış ve ormancılıkta kullanıma yönelik iki modeli bulunur.

3M™ PELTOR™ Seviyeye Duyarlı Kulak Tıkaçları ile ortam seslerini duyma yeteneğinizi kaybetmeden işitme duyunuzu yüksek seslerden koruyun. Kablosuz elektronik kulak tıkaçlarımız, durumsal farkındalığı ve iletişimi geliştirmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. İşitme korumanızdan ödün vermeden çevredeki insanlarla kolayca konuşmanıza ve çevredeki ortam seslerini duymanıza olanak tanır. Kulak tıkaçlarını açıp kapamak ve düşük, normal veya yüksek ses ayarlarını seçmek için tek bir düğme bulunduğundan kullanımı kolaydır. Küçük ve hafif tasarımları, genel rahatlığı artırmaya yardımcı olur ve şapkalarla uyumlu olmasını sağlar. Değiştirilebilir kulaklık uçları, kulak tıkaçlarını gereken koruma seviyesine uyarlamanıza ve rahat bir oturuş sağlanmasına yardımcı olabilir. Şarj kutusundaki mikro USB jakıyla şarj edilir. Lityum-iyon piller, bilgisayardan veya duvar prizinden yaklaşık 180 dakikalık şarj süresiyle 16 saate kadar sürekli çalışma sağlar. Kutu, şarj durumu göstergesinin görülmesini kolaylaştıran şeffaf bir kapağa sahipken, kutunun etrafındaki kauçuk sızdırmazlık halkası kulak tıkaçlarını ıslak ve kirli ortamlarda korumaya yardımcı olur. Kutunun su geçirmezlik derecesi IP54 (kapak ve USB bağlantı noktası kapalı) ile uyumluyken, 3M™ PELTOR™ Elektronik Kulak Tıkaçlarının sinyal-gürültü oranı (SNR) 89/686/EEC KKD direktifini karşılar. Biri sanayide diğeri atış ve ormancılıkta kullanıma yönelik iki modeli bulunur.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.