1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Kişisel Koruyucu Ekipman
 4. Göz Koruması
 5. Güvenlik Gözlükleri
 6. 3M™ SecureFit İş Güvenliği Gözlükleri 400X Serisi

3M™ SecureFit İş Güvenliği Gözlükleri 400X Serisi

 • Mevcut seçenekler
 • | Kimlikler için ürün seçeneklerini belirleyin.

Daha fazla üst koruma ve konforlu uyum için yumuşak sap uçları, kaş koruması ve entegre burun köprüsü ile konforlu 3M™ SecureFit™ İş Güvenliği Gözlükleri serisi

3M'nin yenilikçi SecureFit™ Şakakta Eşit Basınç Dağıtma Teknolojisi tasarımı, basıncı konforlu bir şekilde dengeleyen bölmeli kenarlara sahiptir. Saplar esneyerek kendiliğinden kullanıcının kafa ölçülerine ayarlanır.

3M™ Scotchgard™ Buğu Önleyici Kaplama, üstün buğu önleyici ve çizilmeye dayanıklı özellikler sağlar (belirli modellerde mevcuttur)

Daha fazla görüntüle

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Daha fazla üst koruma ve konforlu uyum için yumuşak sap uçları, kaş koruması ve entegre burun köprüsü ile konforlu 3M™ SecureFit™ İş Güvenliği Gözlükleri serisi
 • 3M'nin yenilikçi SecureFit™ Şakakta Eşit Basınç Dağıtma Teknolojisi tasarımı, basıncı konforlu bir şekilde dengeleyen bölmeli kenarlara sahiptir. Saplar esneyerek kendiliğinden kullanıcının kafa ölçülerine ayarlanır
 • 3M™ Scotchgard™ Buğu Önleyici Kaplama, üstün buğu önleyici ve çizilmeye dayanıklı özellikler sağlar (belirli modellerde mevcuttur)
 • Dış mekanda iyi renk kontrastı için parlak kırmızı lens
 • Başı saran tasarımı sayesinde uyum daha güvenli olur, kayma önlenir
 • Düz ve esnek saplar, manşonlu kulaklıklarla kolayca kullanılabilir ve sağlam yan koruma sunar

3M™ SecureFit™ İş Güvenliği Gözlükleri 400X Serisi, çerçevesiz bir polikarbonat lens, 3M™ Şakakta Eşit Basınç Dağıtma Teknolojisi, geniş esnek saplar, yumuşak bir burun köprüsü ve uçan parçacıklara karşı ek koruma için bir kaş koruması ile hafif bir tasarım sunar.

Konfor ve performansa yönelik tasarlanmış hafif göz koruması için 3M™ SecureFit™ İş Güvenliği Gözlükleri 400X Serisini kullanın. İş güvenliği gözlüklerimiz yalnızca 22 gr ağırlığındadır ve çağdaş, şık bir görünüme sahiptir. 3M™ Şakakta Eşit Basınç Dağıtma Teknolojisi, kulakların üzerinde sağlam yan koruma sağlayan geniş, esnek saplar ve daha fazla konfor için dolgu ile konforlu bir uyum sunar. Yumuşak burun köprüsü ve konturlu kaş koruyucu, uçan parçacıklara karşı ilave koruma sağlamaya yardımcı olacak şekilde alnın üzerinde konforlu biçimde durur ve etrafı saran tasarım, kullanıcıya geniş bir görüş alanı sağlamanın yanı sıra baş hareketlerinden kaynaklanan kaymayı azaltır. Bu gözlükler, manşonlu kulaklıklarla tam uyumludur.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.


İlgili Ürünler

Lens Rengi Şeffaf, Kehribar, Turuncu Aynalı, Gri, İç Mekan/Dış Mekanda Kullanılabilen Gri, Parlak Kırmızı
Ürün Serisi 400X, 400
Lens Kaplaması Buğu Önleyici, Çizilmeye Dayanıklı, RAS - Dayanıklı, Çizilmeye Dayanıklı
Çerçeve Malzemesi Plastik, Polikarbon
Sap Rengi Hi-Vis Yeşil ve Şeffaf, Sarı/Siyah, Siyah/Gri, Mavi/Gri
Çerçeve Rengi Yeşil Ton, Siyah/Sarı, Siyah, Gri ve Mavi, Siyah ve Green