1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Etiketler
 4. Etiket Malzemeleri
 5. Etiket Dizesi
 6. 3M™ Tabaka ve Serigrafi Etiket Malzemesi 7908E, Beyaz, 508 mm x 686 mm, 0.05 mm

3M™ Tabaka ve Serigrafi Etiket Malzemesi 7908E, Beyaz, 508 mm x 686 mm, 0.05 mm

 • 3M ID 7100169890

Yüzey stokları (polyester ve vinil) ve yapıştırıcılar; ısı toleransı, saydamlık ve UV direnci özelliklerine sahiptir

Düşük yüzey enerjili (LSE) yüzeylerde yüksek kesme mukavemeti için 350 yüksek performanslı akrilik yapıştırıcı

Polikaplı ve film linerler, verimli işleme için uygundur

Daha fazla görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Yüzey stokları (polyester ve vinil) ve yapıştırıcılar; ısı toleransı, saydamlık ve UV direnci özelliklerine sahiptir
 • Düşük yüzey enerjili (LSE) yüzeylerde yüksek kesme mukavemeti için 350 yüksek performanslı akrilik yapıştırıcı
 • Polikaplı ve film linerler, verimli işleme için uygundur
 • Kolay liner başlatma ve çıkarma, işlerin sorunsuz devam etmesini sağlar
 • UL tarafından tanınmış (Dosya MH16411) ve CSA tarafından kabul edilmiştir (Dosya 99316). Ayrıntılar için UL ve CSA listelerine bakın

3M™ Tabaka ve Serigrafi Etiket Malzemeleri 7908E, yeşil 3M Logosu baskılı 170 mikron polikaplı kraft liner üzerine 45 mikron akrilik yapıştırıcı 350 ile sunulan 50 mikron parlak beyaz polyester yüzey stokudur. UL tarafından tanınmış ve CSA tarafından kabul edilmiştir.

Düşük yüzey enerjili plastiklere, toz boya kaplamalara ve yağlı metal yüzeylere mükemmel adezyon için 3M™ Tabaka ve Serigrafi Etiket Malzemeleri 7908'i kullanın. Kolay tabaka işlemeye olanak tanır ve düz durması için tasarlanmıştır. Etiket malzememiz, daha iyi mürekkep ankrajı için üst kaplamalıdır ve baskı yapılamayan bir arka linere sahip, termal transfer baskı yapılabilir bir etiket malzemesidir. Dayanıklıdır, neme ve kimyasallara dirençlidir, ayrıca mükemmel termal stabilite ve yüksek sıcaklık performansı sunar. Buna ek olarak, kaput altı otomotiv kimyasallarına karşı dayanıklıdır. Parlak üst kat, mükemmel aşınma ve kimyasal dayanımı sağlar; yüksek yapışkan kaplama ağırlığı, dokulu yüzeylere, düşük yüzey enerjili (LSE) plastiklere, toz kaplamaya ve boyalı yüzeylere yapıştırmak için idealdir. Parlak beyaz polyester yüzey stoğu ve polikaplı bir kraft liner üzerindeki akrilik yapıştırıcı ile, adezyon ve birleşmeyi bir araya getirir. Bu etiket, diğerlerinin kıyaslandığı ve endüstri standardı olarak değerlendirilen etikettir.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.