1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Yapıştırıcı, Mastik ve Dolgular
 4. Esnek Yapıştırıcılar
 5. Solvent Bazlı Yapıştırıcılar
 6. 3M™ Tekrar Konumlandırılabilir 75 Sprey Yapıştırıcı, Şeffaf, 500 ml

3M™ Tekrar Konumlandırılabilir 75 Sprey Yapıştırıcı, Şeffaf, 500 ml

3M Stok Kodu 7000116775Global Ürün Kodu 05900422098522
 • Parmakla dokunarak elde edilen hedefe yönelik kontrol minimum fazla spreyleme, atık ve temizleme sağlar
 • Düşük ıslatan formül, nazik yüzeyleri malzemeye zarar vermeden yapıştırmaya olanak tanır
 • Yapıştırıcı, malzemelerin tekrar tekrar konumlandırılmasını sağlamak için yapışkan kalır
 • Formül güvenilir ve etkili performans için sızmaya, lekelemeye karşı direnç gösterir
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Açılma Süresi
3 hr
Isı Dayanımı
110 Degree Fahrenheit
Marka
3M™
Yapıştırıcı Tipi
Sentetik Elastomer
Detaylar
 • Parmakla dokunarak elde edilen hedefe yönelik kontrol minimum fazla spreyleme, atık ve temizleme sağlar
 • Düşük ıslatan formül, nazik yüzeyleri malzemeye zarar vermeden yapıştırmaya olanak tanır
 • Yapıştırıcı, malzemelerin tekrar tekrar konumlandırılmasını sağlamak için yapışkan kalır
 • Formül güvenilir ve etkili performans için sızmaya, lekelemeye karşı direnç gösterir

3M™ Yeniden Konumlandırılabilir 75 Sprey Yapıştırıcı, hafif malzemelerin geçici olarak tutulması veya konumlandırılması veya son montajdan önce sergilenmesi için uygun olan çok yönlü basınca duyarlı yapıştırıcı spreyimizdir. Saniyeler içinde yapışır, ancak malzemelerin kaldırılmasını ve yeniden konumlandırılmasını sağlayan ekstra uzun bir yapıştırma aralığına sahiptir.

Bir yüzeye püskürtüldüğünde yapıştırıcımız 5 saniye ile birkaç saat arasında bir yapıştırma aralığına sahiptir ve düşük soyma mukavemeti hafif malzemelerin veya dokuların bile kaldırılmasını ve tekrar tekrar konumlandırılmasını sağlar. Sprey 75 Yapıştırıcı, çoğu malzemenin içinden sızmayan, lekelemeyen veya buruşmayan şeffaf bir yapışkandır. Folyo, kağıt ve kumaş gibi hassas yüzeyleri de ıslatmaz. 3M Tekrar Konumlandırılabilir 75 Sprey Yapıştırıcı; kağıt, doku, karton, asetat filmi, folyolar, kumaşlar, plastik kaplamalar, kauçuk vb. malzemelerin kendilerine ve metal, ahşap, cam ve sert plastiklere yapıştırılması için uygundur. Tekstil kesim odalarında, desenleri iğnelemek yerine yerinde tutmak ve baskı sırasında transferlerin hareket etmesini önlemek için yaygın olarak kullanılır. Aynı zamanda çıkarılabilir etiketlerin yapıştırılmasında kullanılır. Sprey yapıştırıcımız, son montajdan önce parçaların geçici olarak yerinde tutulduğu üretim hattı çalışmaları için idealdir. Bu çok yönlü sprey yapıştırıcıyı, temiz bir şekilde kuruyacak, pürüzsüz bir yapıştırıcı çizgisi oluşturacak ve yaşlanmayla gevrekleşmeyecek temiz bir görünüm elde etmek için kırışmaya karşı dayanıklı olacak şekilde ürettik. Uygulama fikirleri Dikiş sırasında amblem ve rozetleri yerinde tutmaHafif malzemeleri sabitlemeSerigrafi sırasında tişörtleri tutmaKağıt maskelemeyi geçici olarak yerinde tutma

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.