1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 • 3M™ Cubitron™ II Hookit™ Temiz Kumlama Film Disk 775L
 • 3M™ Cubitron™ II Hookit™ Temiz Kumlama Film Disk 775L

  3M Stok Kodu 7100065918Global Ürün Kodu 00076308642594
  • 3M™Hassas Şekilli Tanecikler, diğer abrasiflere nazaran iki kata kadar hızlı keser ve altı kata kadar uzun dayanır
  • Birincil olarak stok nakline odaklı çeşitli uygulamalar için ideal
  • Hızlı ve kolay disk değişiklikleri için kancalı ve ilmekli ataşman
  • Çok-delikli kalıp, 5 veya 6 delikli ürünlere nazaran daha yüksek oranda toz alır
   More...
  Tüm ayrıntıları görüntüle
  Özellikler
  Alt Endüstriler
  Takviye ve Destekler, Otomotiv, Marangozluk, Kaplama Kumlama, Özel Metal İşçiliği ve Doğrama, Mobilya, Denizcilik, Boya Hazırlığı, Eğlence Amaçlı Araçlar, Özel Araçlar
  Aşındırıcı Malzeme
  Hassas Şekilli Seramik
  Delik Sayısı
  280
  Delik Yapısı
  600LG
  Destek Malzemesi
  Film
  Ek Türü
  Kanca ve İlmek
  Endüstriler
  AOEM, Kompozit, Metal İşleme, Boya Hazırlığı, Taşımacılık ve Ağır Ekipman, Ahşap İşleri
  İnce kum
  150+
  Kaplama Tipi
  Açık Kaplama
  Konum
  En İyi
  Maks dev/dk.
  12000
  Maks Hız
  12000 rpm
  Marka
  Cubitron™
  Şekil Tipi
  Hookit Film
  Ürün Formu
  Disk
  Vakum Desteği
  Evet
  Yapıştırma Tipi
  Rezin
  Ürün Özellikleri
  • 3M™Hassas Şekilli Tanecikler, diğer abrasiflere nazaran iki kata kadar hızlı keser ve altı kata kadar uzun dayanır
  • Birincil olarak stok nakline odaklı çeşitli uygulamalar için ideal
  • Hızlı ve kolay disk değişiklikleri için kancalı ve ilmekli ataşman
  • Çok-delikli kalıp, 5 veya 6 delikli ürünlere nazaran daha yüksek oranda toz alır
  • Filmli arkalık daha fazla yırtılma dayanımı ve kenar koruması sağlıyor

  3M™ Cubitron™ II Hookit™ Temiz Kumlama Film Disk 775L, konvansiyonel abrasiflere nazaran iki kadar daha hızlı kesime ve altı kadar daha uzun ömre sahiptir. Film disklerimiz, temelde stok nakline odaklı geniş bir uygulamalar seçkisi için ideal olup, çok çeşitli alt tabakalar üzerinde etkilidirler.

  Kâğıt disklere nazaran daha iyi yırtılma direnci için 3M™ Cubitron™ II Hookit™ Temiz Kumlama Film Disk 775L’yi kullanın. Disklerimiz, konvansiyonel abrasiflere nazaran iki kata kadar daha hızlı kesim gerçekleştirirken, kullanım ömürleri de altı kata kadar daha uzundur. Temiz Kumlama ürünlerimiz üzerindeki çoklu-delik kalıbı, 5 veya 6 delikli ürünlere nazaran daha yüksek oranda toz tahliye eder. Abrasiflerin kesme yüzeyine toz yüklemesi olmadığında zımpara kâğıdı diskler daha iyi keser ve daha uzun süre dayanırlar. Bu tasarım, deliklerin disk yastığıyla hizalı olmalarını gerektirmediğinden, disk değişiklikleri daha seri ve basit gerçekleşir. Açık kaplamalı konstrüksiyon, abrasif parçacıkları arasında toz ve diğer kumlama kırıntılarının tahliyesine yardımcı boşlukların bulunması demektir. Bu da parçacıkların kesici kenarlarında tıkanmanın önlenmesine yardımcı olur. Yüke dayanıklı kaplama, genellikle diski tıkayan ve kumlama yetisinde düşüşe yol açan yumuşak keresteler, boya ve benzeri malzemelerin kumlanmasında dahi diskin kesime devam edebilmesini sağlar. Film disklerimiz, geleneksel abrasifler gibi oyma veya oyuklamadan ziyade metali dilimleyen üçgen şeklinde noktalar oluşturan 3M Hassas Şekilli Parçacık özelliğine sahiptirler. Bu noktalar parçalandıkça sürekli olarak kendi kendilerini keskinleştirerek son derece seri bir kesim gerçekleştirirler. 3M, arkaları yapışkanlı disklere toz veya kirin bulaşabileceği çalışma alanlarına yönelik tam bir kanca ve ilmek stilli Hookit diskleri serisi sunar. Hookit diskleri, arkaları yapışkanlı disklere nazaran daha ince bir bitirme bıraktıklarından, bir 3M™ Stikit™ diskinin fazla agresif kaçacağı uygulamalarda sıklıkla kullanılmaktadırlar. Disklerimiz, stok nakline odaklı bir dizi uygulama için ideal olup – metaller, kompozitler, jelli koruyucu tabaka ve akkereste dâhil – çok çeşitli alt tabakalar üzerinde etkilidirler. Hookit kumlama diskleri uygun biçimde bir kanca-ve-ilmek destek disk yastığına (ayrı olarak satılır) bağlanırlar. Kolayca sökülebilir olup, abrasifin kullanım ömrü boyunca yeniden kullanılabilmeleri mümkündür. Maksimum toz ayırımı için 3M Elit Random Orbital Kumlayıcılar ve 3M Hookit Temiz Kumlama yastıkları (her ikisi de ayrı olarak satılır) ile birlikte kullanın.