1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Aşındırıcılar
 4. Aşındırıcı Taşlar
 5. Çapak Alma ve Finisaj Taşları
 6. Scotch Brite™ Roloc™ Deburr and Finish PRO Unitized Wheel DP-UR D&FROLOC 2SFIN TRUTZ 3X1/4INXNH WL

Scotch Brite™ Roloc™ Deburr and Finish PRO Unitized Wheel DP-UR D&FROLOC 2SFIN TRUTZ 3X1/4INXNH WL

3M Stok Kodu 7010329346
 • Unitised yapısı aşındırıcının dayanıklılığını ve kuvvetini artırıp hizmet ömrünü uzatmaya yardımcı olur
 • Dokunmamış yapısı tozun ve döküntülerin kaçmasına izin vererek yükü en aza indirir
 • Orta ile ağır çapak alma için mükemmeldir
 • Elektrikli alete hızlı ve kolay bağlanabilen Roloc™ bağlantısı
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Ürün Özellikleri
 • Unitised yapısı aşındırıcının dayanıklılığını ve kuvvetini artırıp hizmet ömrünü uzatmaya yardımcı olur
 • Dokunmamış yapısı tozun ve döküntülerin kaçmasına izin vererek yükü en aza indirir
 • Orta ile ağır çapak alma için mükemmeldir
 • Elektrikli alete hızlı ve kolay bağlanabilen Roloc™ bağlantısı
 • Çok amaçlı teker; spira bantlara, flap tekerlere ve kaplamalı disklere ekonomik bir alternatif sunar
 • Isıya bağlı bozulmaya direnç gösteren dayanıklı reçineli

Çapak alma, finisaj veya karıştırma uygulamalarını sadeleştirmek için Scotch-Brite™ Roloc™ Çapak Alma ve Finisaj PRO Unitised Tekerimizi kullanın. Genellikle aşındırıcıların mükemmel olduğu bir alan bulunur: çapak alma, finisaj veya karıştırma. Bu çok amaçlı teker ise benzersizdir, çünkü üçünü de yapmak üzere tasarlanmıştır. Bu tekerler yük direnci ve elastik açık ağ dahil, Scotch-Brite™ aşındırıcılara özgü tüm avantajları sunar. Bu ürünleri diğer Scotch-Brite aşındırıcılardan ayıran özelliği 3M hassas şekillendirilmiş mineraldir. Tescilli mineral sertlik ve kuvvet için özel tasarlanmış, aşındırıcı boyunca dokunmuştur. Sivri, kesici mineralleri, yüzey düzensizliklerine ve konturlarına yanıt veren yumuşak, yüzer naylon fiberler ile dengelenir. Lifler arasındaki boşluklar döküntülerin kaçmasına izin vererek yükü en aza indirir. Ağ ve mineral birleşerek öngörülebilir sonuçlardan ödün vermeden yüzeyi agresif bir şekilde yakalar. Bu teker Roloc™ ek avantaj sunan bağlantısına sahiptir. Kullanan kişi, tekeri elektrikli bir alete bağlanan Roloc yedek pedine (ayrıca satılır) hızlıca ve kolayca takabilir. Roloc bağlantı sistemleriyle birlikte kullanıldığında teker ve alet bağlama için gereken süreyi azaltarak verimliliği artırmaya yardımcı olur. Fabrikadan sahaya çok yönlü performans Unitised tekerler merkez çevresine sarılı olmayıp katmanlı bir yapıya sahip olduğu için sıkıştırılmış tekerlerden farklıdır. Açık ağ, daha fazla kuvvet ve dayanıklılık sağlayacak şekilde kürlenmiş ve sıkıştırılmıştır. Eşsiz üretim yöntemi, unitised tekerleri kenar ve konturlar için uygun hale getirir. Bu tekeri 3M™ Roloc makinesi (ayrıca satılır) ve 3M™ Roloc™ + Tutucu (ayrıca satılır) ile birlikte kullanmanız önerilir. Bakım faaliyetleri için ideal olan bu tekerler iyi çalışır, yüksek performans verir; toz, pas ve diğer kirletici maddeleri keserek giderirken parçanın geometrik şeklinde değişim yaşanma olasılığını azaltır. Bu sayede işi daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Unitised tekerler merkez çevresine sarılı olmayıp katmanlı bir yapıya sahip olduğu için sıkıştırılmış tekerlerden farklıdır. Açık ağ, daha fazla kuvvet ve dayanıklılık sağlayacak şekilde kürlenmiş ve sıkıştırılmıştır. Eşsiz üretim yöntemi, unitised tekerleri kenar ve konturlar için uygun hale getirir. 3M™ Roloc makinesi (ayrıca satılır) ve 3M™ Roloc™ + Tutucu (ayrıca satılır) ile birlikte kullanmanız önerilir. Pro unitised tekerler petrol ve gaz, havacılık, otomotiv ve metal üretimi dahil birçok sektörde kullanım alanına sahiptir. Dişli borular ve borulu ürünler, rotorlar, örtüler, türbin kovaları ve hava kanalı sistemleri, dişliler, sac ve motor bileşenleri ile işlenmiş ve damgalı parçalar gibi çok farklı iş parçalarında çapak alma, karıştırma ve finisaj işlemlerinde kullanılır.

Scotch-Brite™ Roloc™ Çapak Alma ve Finisaj Pro Unitised Teker, tüm aşındırıcıya dokunmuş 3M hassas şekillendirilmiş minerale sahip yeni metal işleme aletimizdir. Yumuşak naylon lif mesnede sahip olan bu unitised tekerlerde elektrikli aletlere pratik ve hızlı bağlanabilme olanağı tanıyan Roloc™ bağlantısı yer alır.

Özellikler
Alt Endüstriler
Takviye ve Destekler, Otomotiv, Metal Üretimi, Petrol ve Gaz
Aşındırıcı Malzeme
Silikon Karbür
Ek Türü
TR
Maks Hız
15100 rpm
Şekil Tipi
Preslenmiş
Sınıf
İnce
Tam Çap (Metrik)
76,2 mm
Ürün Formu
Teker
Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.