3M DP110 EPOKSI YAPISTIRICI GRI 48.5ML

3M Stok Kodu 7100200487Global Ürün Kodu 04054596676992
  • Esnek yapıştırıcı, titreşim ve darbe altında bile güçlü, kalıcı bir bağ sağlar
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Endüstriler
Metal İşleme, Tabela, Özel Araç, Ahşap İşleri
Ürün Rengi
Gri
Uygulamalar
Alüminyum birleştirme, Kompozit Yapıştırma, Darbeye Karşı Dayanıklı, Metal Yapıştırma, Mekanik Birleştirme, Yapısal Yapıştırma
Detaylar
  • Esnek yapıştırıcı, titreşim ve darbe altında bile güçlü, kalıcı bir bağ sağlar

3M™ Scotch-Weld Epoksi Yapıştırıcı DP110 Gri, metaller, seramikler, beton, kompozitler, ahşap ve birçok plastik dahil olmak üzere çeşitli yüzeylerde iyi çalışan esnek, hızlı sertleşen, iki parçalı bir epoksi yapıştırıcıdır.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

  • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.