1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Kişisel Koruyucu Ekipman
 4. Solunum Koruması
 5. Tekrar Kullanılabilir Solunum Cihazları
 6. Tam Yüz Solunum Cihazları
 7. 3M™ Scott™ Vision 3 Pozitif Basınçlı Yüz Maskesi 2003576, Polyester Ağ Baş Kayış Takımı, S, 1 adet/Kutu

3M™ Scott™ Vision 3 Pozitif Basınçlı Yüz Maskesi 2003576, Polyester Ağ Baş Kayış Takımı, S, 1 adet/Kutu

 • 3M ID XP100100690

Refleks contalı sıvı silikon kauçuk dış maskeli ve TPE ori-nazal iç maskeli pozitif basınçlı yüz maskeleri

Tüm 3M™ Scott™ solunum cihazı serisiyle kullanılmak üzere tasarlanmıştır

Çok eğimli polikarbonat vizör, mükemmel panoramik görüş sağlar

Daha fazla görüntüle
Uyarı: 3M olarak COVID-19 ile mücadeleye devam ediyoruz. Aldığımız önlemler hakkında bilgi edinmek için lütfen tıklayın.

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Refleks contalı sıvı silikon kauçuk dış maskeli ve TPE ori-nazal iç maskeli pozitif basınçlı yüz maskeleri
 • Tüm 3M™ Scott™ solunum cihazı serisiyle kullanılmak üzere tasarlanmıştır
 • Çok eğimli polikarbonat vizör, mükemmel panoramik görüş sağlar
 • Kullanıcının yüz maskesi sızdırmazlığından ödün vermeden entegre gözlük çerçevelerini takmasına olanak tanır

3M™ Scott™ Vision 3 pozitif basınçlı yüz maskeleri, refleks contalı sıvı silikon kauçuk dış maske ve TPE ori-nazal iç maskeye sahiptir. 3M™ Scott™ solunum cihazı ile birlikte kullanıldığında, Hayata ve Sağlığa İvedi Tehdit (IDLH) oluşturan ortamlarda solunum koruması sağlamaya uygundurlar.

Vision 3 yüz maskeleri, Profesyonel Yangın Söndürme SCBA'dan Havayolu ve kaçış solunum cihazı serisine kadar 3M Scott solunum cihazı serisiyle kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Çok eğimli yüz maskesi vizörü, mükemmel panoramik görüş sağlar ve çizilme önleyici kaplamalı, çizilmeye ve darbeye dayanıklı polikarbonat malzemeden yapılmıştır. Yüz maskesi, kullanıcının yüz maskesi sızdırmazlığından ödün vermeden entegre gözlük çerçevelerini takmasına olanak tanır. Yüz maskesi, hava otomatı için sol tarafta bir süngü bağlantıya sahiptir. Engelsiz konuşma iletimi sağlamak için maskenin önüne bir konuşma diyaframı monte edilmiştir ve pozitif basınçlı modda kullanıldığında normal solumaya izin vermek için düşük dirençli bir pozitif basınçlı nefes verme valfi içerir. EN 136:1998 Sınıf III uyarınca CE işaretlidir. Onaylı 3M Scott SCBA ile birlikte kullanıldığında EN 137:2006 Tip II uyarınca CE işaretlidir. 3M™ Scott™ havayolu ekipmanıyla kullanıldığında EN 14593-1 uyarınca CE işaretlidir. AS1716/NZ.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.