1. Türkiye
 2. 3M Ulaştırma
 3. 3M Marin Grubu
3M Ulaştırma
Çeşitli bakım aşamalarında yatlarla tersaneye bakış

Tekne Yapım, Onarım ve Bakım için 3M Marin Çözümleri

3M yatırımınızın korunmasından tekne tamirine kadar tüm marin alanında çözümler sunar.

Ayrıntılar için bizimle iletişime geçin

50 yılı aşkın bir süredir denizcilik piyasasında olan 3M, tekne uzmanı olarak çok çeşitli denizcilik ürünleri sunmaktadır. Tekne yapımından onarım ve tadilat çalışmalarına kadar her türlü denizcilik talepleriniz için çözümler sunar, yüksek kaliteli sonuçlardan ödün vermeden verimli çalışma sağlar.

3M yatlarınızın bakımı için çok kapsamlı ve ideal denizcilik ürünleri sunar. İster kanalları gezmeyi ister yelkenli tekne yarışlarını sevin, 3M her türlü denizcilik aracı için bir çözüm sunar. Yatırımınızı korumaktan tekne onarımına kadar denizcilik ürünlerimiz, teknenizin tadını çıkarmanız için size zaman kazandıran, yüksek kalitede sonuçları daha hızlı almanızı sağlayacaktır.

Marin Webinarları

3M, tekne profesyonellerine adanmış bir dizi web seminerleri sunuyor. Her türlü denizcilik uygulaması için ipuçları ve püf noktaları öğreneceksiniz.

Marin Webinarları

3M, tekne profesyonellerine adanmış bir dizi web seminerleri sunuyor. Her türlü denizcilik uygulaması için ipuçları ve püf noktaları öğreneceksiniz.

Bir motorlu tekneyi şema biçiminde gösteren görüntü

3M Denizcilik Haber Bülteni'ne Abone Olun

Denizcilik Haber Bülteni'ne abone olun ve Denizcilik web semineri kaydının erişim bağlantısını alın

ŞİMDİ KAYIT OL

Deniz Araçlarını Sevenler Buraya.

İster geçim kaynağınız, ister hobiniz, isterse övünç kaynağınız ve sevinciniz olsun 3M, 50 yıldan fazla bir süredir her tür denizcilik aracının bakımını en iyi şekilde yapmaya yardımcı oluyor. 3M yapıştırıcıları ve dolguları güvenilir endüstri standartlarıdır. Denizcilik yüzey hazırlama çözümlerimiz arasında fiberglas mat ve reçineler, aşındırıcılar, maskeleme bantları ve 3M ™ Perfect-it ™ Jel Katman Cilalama Sistemimiz bulunmaktadır. Gelişmiş cam baloncuk teknolojisi denizcilik parçalarının daha hafif olmasını ve hafif denizcilik dolgularının daha yüksek performans göstermesini sağlar. Tekne üreticileri, tekne sahipleri ve denizcilik onarım uzmanları ve onların deniz araçları aramıza hoş geldiniz.


Denizcilik Uygulamaları için İyileştirilmiş Ürünler

Denizcilik uygulamaları için 3M'in sunduğu her ürün, sistem ve teknoloji deniz aracı üretimi ve bakımında karşılaşılan benzersiz zorluklara göre tasarlanmıştır: kritik sızdırmazlık, pas, küf ve UV direnci, etkin ve etkili temizlik ve daha fazlası. Su hattının altından ve yüzeyinden, su hattının üst kısmına, üst tarafa ve parlatma işlerine kadar ihtiyacınız olan her bölge için bir çözümümüz var.

 • Jel Katmanı Polisaj Ürünleri
  3M™ Perfect-it™ Jel Katmanı Polisaj Ürünleri

  Jel katmanı polisaj ürünlerimiz, özel olarak jel katmanı yüzeyleriniz için tasarlanmıştır ve her seferinde mükemmel bir jel katmanı kaplaması elde edilmesini kolaylaştırır. Artırılmış ıslak kalma süresi, daha az kirlenme ve daha düşük VOC'larımızla, bu sistem size ılık iklimlerde bile, tüm jel katman yüzeyleri için inanılmaz sonuçlar verir.

 • Yüzey koruması için 3M™ Kendiliğinden Yapışan Sıvı Koruma Filmi
  3M™ Kendiliğinden Yapışan Sıvı Koruma Filmi

  Üretim ve bakım tesislerindeki yoğun tekne onarım trafiğine maruz kalan değerli denizcilik yüzeyleri için ideal. 3M™ Kendiliğinden Yapışan Sıvı Koruma Filmi artık kalmadan kolaylıkla uygulanır ve çıkarılır. Kire, yağa, solventlere, aşınmaya, hafif darbelere ve UV'ye dirençlidir.

 • 3M™ Denizcilik Yapıştırıcı Dolgular (5200)
  3M™ Denizcilik Yapıştırıcı Dolgular (5200)

  50 yılı aşkın bir süredir profesyoneller tarafından güvenilen 3M ™ Denizcilik Yapıştırıcı Dolguları 5200, su hattı uygulamalarının üstünde ve altında, ahşap, jel katman, fiberglas ve daha fazlası için kalıcı, sert, esnek poliüretan polimer yapışkan sızdırmazlık maddesidir.

   


3M Denizcilik Çözümleri Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Ayrıntı

Metal ve plastik onarımından, kumlama, son kat boya ve tekne temizliğine 3M'de ihtiyacınız olan tüm ürün ve onarım işlemleri var.

Kataloğumuzu indirmek veya tüm standart işletme prosedürlerimize de erişebileceğiniz global teklifimizi keşfetmek için bağlantıları inceleyin.

Bu işlemler, deniz onarım ihtiyaçlarınızdan herhangi biri için sürekli kaliteli ve kanıtlanmış çözümler üretmenize yardımcı olacaktır.


Bültene Kayıt Olun ve 3M Uzmanı ile Telefon Görüşmesi Talep Edin

 • Aksi belirtilmediği takdirde tüm alanların doldurulması zorunludur

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Gönder

İlginiz için teşekkürler!

Yakında 3M Marin Bülteni size ulaşacak ve sizinle 2-4 iş günü içinde 3M Marin Uzmanı tarafından iletişime geçilecektir.

Yukarıda listelenen markalar 3M'nin ticari markalarıdır.