1. Türkiye
 2. Oto Tamir ve Bakım
Otomotiv Zımparalama Sistemleri

Profesyonel Boyahanenizde Başarıyı Arttırın

3M, tüm profesyonel boyahane ustaları için verimli çözümler sunar

Bir uzmana danışın

3M, bir inovasyon şirketi olarak, modern boya sistemleri ve onarım tekniklerinin artan taleplerine sürekli olarak çözüm üretmeye çalışmaktadır. Cubitron™ II, Trizact™ ve devrim niteliğindeki 3M™ PPS™ 2.0 Boya Hazırlama Sistemi gibi yenilikler; 3M’in, araç onarımı sürecinin her aşaması için heyecan verici ürünler sunma dürtüsünü desteklemektedir.

Güvenilir Marka. Baştan sona çözümler. 3M Oto Tamir ve Bakım.

3M'de, otomotiv onarım sanatı ve bilimi, müşterilerimizle uzun zamandır devam eden bağlantımızın önemli bir parçasıdır. On yıllardır, boyahane onarım taleplerini çözmek için aşındırıcılar, yapıştırıcılar ve boya çözümleri hazırlamaktayız. Bunlar arasında çığır açan 3M™ Cubitron™ II ve Trizact™ zımparalar, birinci sınıf 3M™ Perfect-It™ pasta, cilalarımız ve pedlerimiz bulunmaktadır. 3M™ Accuspray™ püskürtme tabancası sistemimiz, 3M™ PPS™ 2.0 boya hazırlama sistemimizle birlikte, otomotiv gövde boyası ve kaplama uygulamasında yeni verimlilik seviyeleri sunar. Her ürün, her çözüm, size ve boyahanenize her adımda yol göstermesi için uzman teknik ekibimiz tarafından desteklenmektedir.


Kapat  

3M Oto Tamir ve Bakım Çözümlerini Keşfedin

 • 3M™ Cubitron™ II ve Trizact™ markalı aşındırıcılar, boya kazımadan finisaj sürecine kadar çeşitli araç onarım süreçlerini kapsayan diskler, takoz, roloc ve bant zımparaları içerir.

  Ürünlere git

 • 3M'in, dolgu malzemeleri, yapıştırıcıları, kaplamaları ve macunlarının yanı sıra bunları verimli bir şekilde uygulamak için kullanılacak ekipmanı - plastik onarım ve panel değiştirme dahil olmak üzere tüm oto kaporta tamir işlemlerinde kullanılabilir.

  Ürünlere git

 • 3M'in 1925 te maskeleme bandını icat etmesinden beri; üst düzey maskeleme bantları ve yüzey koruma çözümleri oto tamir sürecinde araçların en iyi şekilde korunmasını sağlamaya hizmet etmektedir.

  Ürünlere git

 • Çizik onarımı 3M'in en üstün teknolojili 3M™ Perfect-It™ pasta, cila, parlatıcılar, süngerler ve diğer ürünlerle buluşuyor.

  Ürünlere git

 • Accuspray™ Püskürtme Tabancalarımızı ve PPS™ 2.0 Boya Hazırlama Sistemimizi birleştiren 3M; boyama uygulaması için her aşamada daha fazla verimlilik ve eksiksiz bir çözüm sunar.

  Ürünlere git

  3M™ PPS™ Serisi 2.0 Sprey Bardak Sistemini Keşfedin

 • 3M™ Cubitron™ II zımparalarla kullanılmak üzere tasarlanmış birinci sınıf makineler, aksesuarlar ve toz emiş üniteleri, daha hızlı işlem yapmanıza ve daha temiz bir çalışma ortamına sahip olmanıza imkan sağlar.

  Ürünlere git

  Toplam Otomotiv Zımpara Sistemini Keşfedin

 • 3M, araç onarımı ürünleri konusundaki uzmanlığını, tekne onarımı ve bakımı işlemine de taşıyor. Gelcoat yüzey onarımı ve fiberglas tamiri dahil pek çok ürün, marin portföyünde yer alıyor.

  Ürünlere git

  Marine teklifimizi keşfedin


3M Oto tamir ve bakım çözümleri hakkında daha fazla bilgi ve detay

3M kaporta tamirinden, zımparalamaya, boyama, pasta-cila ve kişisel koruyucu ekipmanlara kadar geniş bir ürün ailesine sahiptir.

Linkleri takip ederek Avrupa sayfamıza ulaşabilir, ürünlerin standart kullanım prosedürlerini bulabilirsiniz (ingilizce). Bu prosedürler sürekli olarak kaliteli ve hızlı araç onarımı yapmanıza yardımcı olacaktır.

 • 3M Oto tamir ve bakım çözümleri hakkında daha fazla bilgi

  Önemli: Bu Bağlantı yeni bir sekmede açılacak ve İngiltere için 3M Oro Tamir Çözümleri Sitesine yönlendirileceksiniz. Yerel kaynaklara ve daha fazla bilgiye göz atmak için istediğiniz zaman tarayıcınızdaki bu sekmeye geri dönebilirsiniz.

  3M Bodyshop Solutions web sitesi (İngiltere)

 • 3M Tozsuz Zımparalama Sistemlerini Keşfedin

  3M ve Festool markaları, oto tamir ve bakım endüstrisine en iyi şekilde hizmet etmek için küresel bir stratejik işbirliği kurdu. 3M ve Festool'un tozsuz boyahane sistemleri ile servislerin ihtiyacı olan daha temiz, daha güvenli bir çalışma ortamı sağlanır. 3M Cubitron™ teknolojisi ile Festool'un elektrikli ve havalı zımpara ve polisaj makineleri, pedleri ve vakum üniteleri verimliliğinizi arttırmak için mükemmel bir uyum içinde çalışır.

  Otomotiv Zımparalama Sistemleri

Kapat  
Trifecta üçgenli arka plan görseli kırmızı/mor
3M Oto Tamir ve Bakım firmasından en son ürün ve promosyonları ilk öğrenen siz olun.

3M Oto Tamir ve Bakım’ın en yeni ürünlerini ve promosyonlarını kaçırmamak için e-posta listemize abone olun.

 • En son ürün tanıtımları
 • Durum çalışmaları
 • Bülten
3M OTO TAMİR VE BAKIM BÜLTENİNE ABONE OLUN