1. Türkiye
 2. Oto Tamir ve Bakım
Otomotiv Zımparalama Sistemleri

Profesyonel Boyahanenizde Başarıyı Arttırın

3M, tüm profesyonel boyahane ustaları için verimli çözümler sunar

3M oto tamir ve bakım bültenine abone olun

3M, bir inovasyon şirketi olarak, modern boya sistemleri ve onarım tekniklerinin artan taleplerine sürekli olarak çözüm üretmeye çalışmaktadır. Cubitron™ II, Trizact™ ve devrim niteliğindeki 3M™ PPS™ 2.0 Boya Hazırlama Sistemi gibi yenilikler; 3M’in, araç onarımı sürecinin her aşaması için heyecan verici ürünler sunma dürtüsünü desteklemektedir.

Güvenilir Marka. Baştan sona çözümler. 3M Oto Tamir ve Bakım.

3M'de, otomotiv onarım sanatı ve bilimi, müşterilerimizle uzun zamandır devam eden bağlantımızın önemli bir parçasıdır. On yıllardır, boyahane onarım taleplerini çözmek için aşındırıcılar, yapıştırıcılar ve boya çözümleri hazırlamaktayız. Bunlar arasında çığır açan 3M™ Cubitron™ II ve Trizact™ zımparalar, birinci sınıf 3M™ Perfect-It™ pasta, cilalarımız ve pedlerimiz bulunmaktadır. 3M™ Accuspray™ püskürtme tabancası sistemimiz, 3M™ PPS™ 2.0 boya hazırlama sistemimizle birlikte, otomotiv gövde boyası ve kaplama uygulamasında yeni verimlilik seviyeleri sunar. Her ürün, her çözüm, size ve boyahanenize her adımda yol göstermesi için uzman teknik ekibimiz tarafından desteklenmektedir.


Kapat  

3M Oto Tamir ve Bakım Çözümlerini Keşfedin


3M Oto tamir ve bakım çözümleri hakkında daha fazla bilgi ve detay

3M kaporta tamirinden, zımparalamaya, boyama, pasta-cila ve kişisel koruyucu ekipmanlara kadar geniş bir ürün ailesine sahiptir.

Linkleri takip ederek Avrupa sayfamıza ulaşabilir, ürünlerin standart kullanım prosedürlerini bulabilirsiniz (ingilizce). Bu prosedürler sürekli olarak kaliteli ve hızlı araç onarımı yapmanıza yardımcı olacaktır.

Ürün seçimi ve kullanımıyla ilgili destek için tesis içi güvenlik uzmanınıza, endüstriyel hijyen uzmanınıza veya diğer konu uzmanlarına danışınız. Ek ürün bilgileri için www.3M.com/tr/aad-info adresini ziyaret edebilirsiniz.

 • 3M Oto tamir ve bakım çözümleri hakkında daha fazla bilgi

  Önemli: Bu Bağlantı yeni bir sekmede açılacak ve İngiltere için 3M Oro Tamir Çözümleri Sitesine yönlendirileceksiniz. Yerel kaynaklara ve daha fazla bilgiye göz atmak için istediğiniz zaman tarayıcınızdaki bu sekmeye geri dönebilirsiniz.

  3M Bodyshop Solutions web sitesi (İngiltere)

 • Daha Verimli Çalışın. Daha Hızlı. Daha Temiz.

  3M, 3M™ Temiz Zımparalama Sistemini gururla sunar. Yalnızca atölyenizi temiz tutmak için tasarlanmamıştır. Sistem, ekibinizin daha verimli çalışmasını sağlayarak atölyede kârlılığı artıracak şekilde üretilmiştir.

  Sistem üç bölümden oluşur: güçlü araçlar ve toz ayırma, her tür atölye için mükemmel 3M aşındırıcı seçenekleri ve orijinal 3M kişisel güvenlik ekipmanları.

  3M™ Temiz Zımparalama Sistemiyle tanışın

Kapat  
Trifecta üçgenli arka plan görseli kırmızı/mor
3M Oto Tamir ve Bakım firmasından en son ürün ve promosyonları ilk öğrenen siz olun.

3M Oto Tamir ve Bakım’ın en yeni ürünlerini ve promosyonlarını kaçırmamak için e-posta listemize abone olun.

 • En son ürün tanıtımları
 • Durum çalışmaları
 • Bülten
3M OTO TAMİR VE BAKIM BÜLTENİNE ABONE OLUN