3M™ Cam Filmi


3M, 50 yıldan daha uzun bir süre önce cam filmlerini icat etti ve geçen elli yıl boyunca onları yeniledi ve geliştirdi. Yapışkan ve film teknolojileri alanında bir dünya lideri olan filmlerimiz, günlük hayatta kullandığınız dizüstü bilgisayar, televizyon, cep telefonu ve daha pek çok ürünü geliştirmektedir. Camlarınızın performansını 3M cam filmleriyle artırın.

  • Kiracılar odaların çok sıcak olduğundan şikayet ettiklerinde veya enerji maliyetlerinizin tavan yaptığını fark ettiğinizde, 3M™ Cam Filmleri yardımcı olabilir. Filmlerimiz kazalardan, doğal afetlerden, hırsızlık suçlarından, bomba patlamalarından ve saçılan cam parçalarından koruma sağlar. Camlarınızı bina standartlarına uygun şekilde geliştirmeye de yardımcı olabilirler.

  • 3M™ Cam Filmleri ile evinizin her odasında konforlu yaşayın. İster aşırı sıcaklık, parlama ve solmuş mobilyalar, ister güvenlik veya gizlilik.. Bu konularda endişeleriniz varsa, evinizin konforunu artırmanıza yardımcı olacak bir cam filmimiz var.


3M™ Cam Filmleri nasıl alınır?


Bir 3M™ Yetkili Bayisine başvurduğunuzda, bayilerimiz ihtiyaçlarınızı anlar, yerinde keşif hizmeti sunar, bir ürün veya ürünler önerir, ölçüleri alır ve uygulama ve lojistik olanakları hakkında bilgi verir.

Bayilerimiz, 3M tarafından üstün hizmet, kurulum ve memnuniyet sunmak üzere yetkilendirilmiştir. Bir 3M™ Yetkili Bayisinden cam filmi satın aldığınızda, hem filmin hem de işçiliğin garantisi doğrudan 3M tarafından sağlandığından, ürünlerimizi güvenle satın alabilirsiniz.

Aradığınız çözümü bulmak için hemen bayimize danışın.

Sorularınız mı var? Yardımcı olmak için buradayız.

3M™ Yetkili Bayilerimiz cam filmleri, uygulama süreci veya merak ettikleriniz ile ilgili sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyar.


Bina Cam Filmi

Manzaralı oda

En iyisi, 3M'in gücü ve teknolojisiyle destekleniyor.


3M™ Cam Filmini seçtiğinizde, tercihinizi huzurdan yana kullanmış olursunuz. Dünya genelinde uygulanmış milyonlarca metrekare 3M™ Cam Filmi ile ürünlerimize koşulsuz güveniyoruz. Sektördeki en kapsamlı garantilerden birini sunuyoruz.

3M, 1966 yılında ilk güneş kontrol cam filminin patentini aldı ve yenilikçi cam filmi ürünlerimiz, 50 yıldan uzun süredir güneşin zararlı ışınlarından koruma sağlamakta. 3M inovasyonu sizin için çalışsın. Camlarınız konusunda içinizin rahat olması için 3M'i seçin.


  • 50 Yıllık uzmanlık altın amblemi

    3M™ Cam Filmi. Fark edilmeyecek kadar mükemmel...

    Önemli olan da bu zaten. 3M™ Cam Filmi, ısı açığa çıkaran kızılötesi ışınlarının %97'sini ve zararlı UV ışınlarının %99'unu bertaraf ederek güneşin şiddetli etkilerine karşı koruma sağlar. Sıcak noktaları ortadan kaldırır, enerji tasarrufu sağlar, insanları ve değer verdiklerinizi korursunuz.

    50 yılı aşkın deneyim.


Bayimiz olmak ister misiniz?

Aşağıdaki bağlantıyı izleyerek kısa formumuzu doldurun ve en kısa sürede bir satış temsilcisi size ulaşacaktır.


Bir arabanın yanında duran kadın.

Konfor yanı başınızda.

Aracınız için 3M Cam Filmleri ile ilgileniyor musunuz?
Ürünlerimizi inceleyin