Isı yükseldiğinde korunmanızdan ödün vermeyin.

Isı yükseldiğinde korunmanızdan ödün vermeyin.

Kafa, Göz, Yüz ve İşitme Korumasına uygun Yüksek Isı Başlığı

Aşırı sıcaklıklar, metal kıvılcım ve sıçramaları – iş budur. Ve bu, içinde çalışması zor bir ortamdır. Bu şartlar altında iş gücünüzün güvenlik ve konforundan ödün verme lüksünüz yoktur. 3M'de siz ve ekibinizin her gün üstesinden geldiği işin zorlu doğasının farkındayız. Bu nedenle çalışma ortamında gerekli güvenlik, konfor ve uygunluğu sağlayabilen tamamen uyumlu bir kişisel koruyucu donanım (KKD) yelpazesi geliştirdik.


Bileşenler ve Uygulamalar • 3M™ G3501 Endüstriyel Emniyet Bareti

  3M™ G3501 Endüstriyel Emniyet Bareti

  Ürün Özellikleri

  • Baştan sona 180° dönüş mümkündür
  • Mandallı veya pimli askı mevcuttur
  • Mandallı askı dâhil 390 gramdan düşük ağırlık
  • Şirket markası ve görev tanımı için seçilecek 6 renk aralığı
  • Plastik veya Deri şapka içi bant seçenekleri
  • 3 noktalı miğfer kayışı mevcuttur

 • 3M™ V5 Vizör 5F-11

  3M™ V5 Vizör 5F-11

  3M™ Vizör 5F-11, orta seviyeli enerji darbe koruması ve en yüksek seviyede optik netlik, kaplama teknolojisi, buğu ve çizilmeye karşı dayanıklılık sunmaktadır. Bu ürün ideal olarak taşlama uygulamalarına uygundur.

   


 • 3M™ V5 Vizör 5E-11

  3M™ V5 Vizör 5E-11

  3M™ Vizör 5E-11, orta seviyeli enerji darbe korumasına ek olarak 5 karartma tonu koruması sağlar. İdeal olarak Kaynak asistanları, gaz kaynağı, oksijenli kesim ve taşlama uygulamaları için uygundur.

   


 • 3M™ V5 Altın Vizör 5XG-IR5

  3M™ V5 Altın Vizör 5XG-IR5

  3M™ Vizör 5XG-IR5 Kızıl Ötesi Radyasyona ve metal işleme endüstrisindeki ocak ve potalara yakın çalışırken tecrübe edilen radyan ısıya karşı koruma sağlaması için yüksek kaliteli altın kaplamayla tasarlanmıştır.

  Birçok uygulama ve sektörün ihtiyaçlarını karşılayan 4-5 karartma tonuna sahip bu vizörler, erişmiş metal sıçramaları ve orta seviyeli enerji darbelerine karşı da koruma sağlar.

  İdeal olarak eriyik akıtma, örnek alma, boşaltma ve dökme faaliyetleri sırasında kullanıma yönelik fırın çalışanları için uygundur.

   


 • 3M™ Kıvılcım Sıçrama ve Isı Siperleri

  3M™ Kıvılcım Sıçrama ve Isı Siperleri

  3M™ Ön Başlık Korumaları FC1-AL ve FC1-GR ile 3M™ Boyun Korumaları NC1-AL ve NC1-GR kullanıcıya ve güvenlik başlığına ilave koruma sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

  Işıma ısısını yansıtabilen ve/veya kıvılcım ve sıçramalara karşı dayanıklı yüksek kaliteli kumaş malzemeden yapılmış olarak kullanıcının üzerindeki ısı stresini düşürür ve emniyet baretine ulaşan ışıma ısısını azaltarak başlığın ömrünü artırır.

  Geliştirilmiş tasarım, kullanım sırasında diğer donanımlarla çakışmayı önlemeye yardımcı olur ve cırt cırt teknolojisi sayesinde ihtiyaç duyulduğunda kumaş parçalara kolayca çıkarılabilir.


 • İletişim Çözümleri

  3M™ İletişim Çözümleri

  3M™ PELTOR™ ürün yelpazesi, en iyi işitme korumasını sağlarken ortamsal farkındalığı temin eden uyumlu çeşitli iletişim çözümleri sağlamaktadır. Yüksek ısı koruması seviyeleri ve gürültülü ortamlarda çalışanlarla doğrudan iletişime izin veren seçenekler ile PELTOR™ tüm kafa, göz yüz koruma sisteminizi tamamlamanıza yardımcı olan doğru seçeneklere sahiptir.